Ознаки вживання амфетаміну

Що таке амфетамін

Амфетаміннаркотик синтетичного походження. Відноситься до психостимуляторів. Способи вживання – куріння, вдихати через ніс, ін’єкційне вживання. У складі амфетаміну нерідко зустрічаються мефедрон та інші добавки, для посилення ефекту.

фен амфетамін

Залежність від амфетаміну виникає миттєво. Психологічне бажання вживати наркотик супроводжується ломкою від амфетаміну, що позбавляє наркомана можливості кинути вживати наркотик самостійно.

Ознаки вживання амфетаміну

Помітити ознаки вживання амфетаміну можна за зовнішнім виглядом наркомана. Розширені зіниці, підвищена активність, неможливість зосередитися на одній дії, параноя, безсоння, втрата апетиту, комунікабельність, сплутані думки та мова.

  • Під дією амфетаміну наркоман буде відчувати прилив сил і енергію, яка незабаром зміниться апатією і байдужістю до того, що відбувається навколо. Це відбувається тоді, коли ефект амфетаміну закінчується і з’являється бажання вжити знову, щоб відчути ейфорію.
  • Зміни в поведінці також можуть бути ознакою вживання наркотиків. Якщо людина ізолюється, заперечує наявність проблем з наркотиками, стає агресивною, безвідповідальною і дратівливою – необхідно пройти тест на вживання амфетаміну, щоб надати своєчасну допомогу наркоману.
  • При ін’єкційному вживанні амфетамін руйнує фізичний стан людини і з’являється абстинентний синдром. Ломка від амфетаміну проходить довго і завдає не тільки тілесну біль, але і психологічний дискомфорт. При передозуванні допомогу наркоману повинен надати нарколог, щоб уникнути наслідків вживання амфетаміну та смерті від передозування.

Як кинути вживати амфетамін

Кожен наркоман хоча б раз у житті пробував кинути вживати наркотики самостійно. Але коли настає ломка, або психологічне бажання змінити свідомість – наркоман не в силах протистояти цьому і повертається до вживання, як до єдиного способу позбавитися від проблем.

як кинути вживати амфетамін

Щоб назавжди позбутися від залежності від амфетаміну необхідно пройти лікування наркоманії в медичному центрі доктора Василенко. Після реабілітації людина починає мислити по-іншому, вона перестає відчувати нав’язливе бажання вживати, починає забувати ейфоричні відчуття, які приносив їй наркотик.

Замість цього формується стійке розуміння того, що амфетамін приносить біль і руйнування в життя. Відмовитися від вживання амфетаміну можна, якщо у вас є бажання кинути вживати наркотики. Фахівці медичного центру доктора Василенко допоможуть вам відновитися після вживання амфетаміну і повернуться до життя без наркотиків.