Як зняти ломку від солі

Що таке сіль

Сіль, мефедрон, лід, альфа, кристали, ензо – це різновиди солей і популярні назви даного наркотику в колі споживачів.

наркотик солі

Синтетичні наркотики викликають сильну психологічну та фізичну залежність, абстинентний синдром ускладнює ситуацію.

Ломка від солей – це одна з найпоширеніших причин, чому наркоман не може кинути вживати наркотики.

Ломка від солі

Розпізнати ознаки наркоманії у людини, яка вживає сіль можна не тільки за зовнішнім змінам, наприклад розширеним зіницям, безсонню і різкої втрати ваги, але і за ознаками ломки від солей, до яких відноситься:

  • Нудота і блювання;
  • М’язові спазми;
  • Судоми і тремор;
  • Підвищене потовиділення;
  • Підвищення артеріального тиску;
  • Безсоння і втрата апетиту;
  • Агресія та дратівливість;
  • Апатія і пригнічений стан.

Спроби «самолікування» призводять до передозування наркотиками і не допомагають зняти ломку від солі. Алкоголь і аптечні препарати не сприяють поліпшенню стану наркомана, а лише погіршують ситуацію. Щоб зняти ломку від солі необхідно звернутися до нарколога.

Зняти ломку від солі на дому

Зняти ломку від солей в домашніх умовах допоможе нарколог-психіатр медичного центру доктора Василенко. Сіль руйнує не тільки фізичний стан людини, але й викликає ряд психічних порушень, які загострюються під час ломки від солі.

ензо це наркотик

Щоб наркоман не заподіяв шкоди собі та оточуючим людям під час абстинентного синдрому він повинен перебувати під наглядом нарколога. Детоксикація допоможе вивести отруйні речовини з організму і відновити сон і роботу життєво-важливих органів. Виклик лікаря-нарколога на дом це єдиний спосіб зняти ломку від солі на дому.

Як зняти ломку від солі

Щоб зняти ломку від солі нарколог медичного центру доктора Василенко виведе токсичні речовини з організму в стаціонарі, після чого з часом наркоман позбавитися від безсоння, болі в суглобах, у нього з’явиться апетит і відсутність бажання вживати наркотики.

Щоб повністю позбавиться від ломки однієї детоксикації недостатньо, адже проблема залишається в психологічному бажанні вживати і щоб позбавитися від нав’язливих думок про вживання солей знадобитися пройти курс відновлення і реабілітації під наглядом команди фахівців з хімічної залежності.