Гашиш: що це таке, дія на організм, ознаки та наслідки вживання

Що таке гашиш?

Гашиш це один з видів канабісу. З конопляної смоли видобуваються гашиш і гашишное масло, яке вживають наркомани, для досягнення ейфоричного ефекту.

що таке гашиш

Саме гашишное масло в складі канабісу має найсильніший наркотичний ефект. Тому гашиш вживають як окремий вид наркотику.

Ефект від гашишу

Варто враховувати, що ефект від гашишу у багато разів сильніше, ніж інших наркотиків конопляної групи. Ефект від куріння гашишу виникає відразу. Спочатку наркоман відчуває легке запаморочення, у нього червоніють очі, міняється настрій. Втома і напруга замінюються безпричинним сміхом і ейфоричним станом.

ефект від гашишу

Ефект гашишу триває не довго, після чого настає пригнічений стан, сонливість, нездужання, провали в пам’яті, апатія і у людини виникає бажання знову вжити наркотик для того, щоб змінити свою свідомість.

Ознаки вживання гашишу

Якщо у вас є підозри, що близька людина вживає гашиш, зверніть увагу на ознаки вживання наркотиків. Один з ефективних методів, як зрозуміти, що людина вживає наркотики, це купити тест на наркотики в аптеці.

червоні очі

Якщо ви помітили що у близької людини червоні очі, сонливість, пригнічений настрій, який періодично змінюється ейфорією – скоріше за все вона курить гашиш. Для того, щоб точно переконається у вживанні наркотика потрібно пройти обстеження у нарколога. За допомогою аналізів лікар точно визначить, вживала людина гашиш чи ні.

Наслідки вживання гашишу

Як і інші наркотики, гашиш руйнує психологічний стан і завдає шкоди організму. Наслідки вживання гашишу – це погіршення пам’яті, зниження концентрації уваги, різкі перепади настрою, сонливість, депресія. Вдихання диму провокує захворювання дихальних шляхів, існує ризик розвитку раку легенів.

наслідки вживання гашишу

При попаданні шкідливих речовин в організм в першу чергу страждають легені. Чим довше людина курить гашиш, тим більшої шкоди наноситься організму. Виникає наркотична залежність і абстинентний синдром.

Залежність від гашишу

У разі хронічного вживання гашишу виникає психологічна залежність. Людина відчуває постійну потребу у вживанні, щоб поліпшити настрій, позбавиться від втоми і зняти напругу.

залежність від гашишу

У деяких випадках, коли ефекту від вживання гашишу недостатньо, людина починає експериментувати з іншими наркотиками або вживає гашиш одночасно з алкоголем. Дія гашишу при цьому посилюється, існує ризик передозування при отруєнні психоактивними речовинами.

Лікування залежності від гашишу

Щоб позбавиться від нав’язливого бажання вживати, знадобиться допомога фахівців. Відмовитися від вживання наркотику не так просто, як здається на перший погляд.

лікування залежності від гашишу

Психологічна напруженість і емоційні перепади, які супроводжують людину в періоди стриманості від вживання, погіршують її стан і провокують на вживання гашишу, щоб позбавиться від нав’язливих думок.

Позбутися залежності можна, якщо своєчасно звернутися за допомогою до фахівців.