Примусове лікування від алкоголізму: за та проти

Лікування від алкоголю примусово

Алкоголь руйнує здоров’я, психіку, сім’ї, шлюби. Під впливом алкоголю людина не помічає того, що відбувається навколо – може бути дитина потребує уваги, або дружині потрібен відпочинок, або літньої матері потрібна підтримка і турбота. Але алкоголіка це не хвилює, тому що його мета – досягти стану алкогольного сп’яніння.

примусове лікування від алкоголізму

Лікування від алкоголю примусово – це крайній захід, на який зважуються зневірені дружини і матері, після прочитання інформації про результати примусового лікування від алкоголізму на форумах для алкоголіків. Лікування алкоголізму без добровільного бажання алкоголіка позбавитися від алкогольної залежності не принесе результат.

“За” примусове лікування алкоголізму

Думки про примусове лікування алкоголізму розділились на “за” і “проти”. Найчастіше інформація в інтернеті про це спірна, деякі люди рекомендують укол від алкоголізму або лікування алкогольної залежності без згоди самого алкоголіка. Але таке лікування не принесе результат, і може призвести до зриву в майбутньому.

“За” примусове лікування алкоголізму виступають батьки і сім’ї алкоголіків які не бачать іншого виходу. Вони втомилися від запійного алкоголізму, вони знаходяться у відчаї і не знають як переконати алкоголіка кинути пити. Тому використовують крайню міру – примусове лікування залежності від алкоголю.

“Проти” примусового лікування алкоголізму

Лікарі медичного центру доктора Василенко категорично проти примусового лікування алкоголізму. Ми не використовуємо фізичне або психологічне насильство. Примусове лікування алкоголізму не ефективно і заборонено законом. Якщо вам пропонують пройти примусове лікування від алкоголю – ви потрапили в пастку шахраїв.

примусове лікування алкоголізму

Не дозволяйте шахраям зруйнувати психологічний стан вашого близької людини, не дозволяйте не компетентним фахівцям нанести тілесні ушкодження вашій близькій людині, не використовуйте метод примусового лікування від алкоголізму, якщо ви дійсно хочете допомогти алкоголіку кинути пити.

Примусове лікування алкоголізму – не вихід

Щоб змусити алкоголіка кинути пити вам немає необхідності вдаватися до жорстоких заходів – примусового лікування алкоголізму. Досить провести мотиваційну бесіду з залежним людиною в період ремісії, щоб допомогти йому усвідомити, якої шкоди алкоголь завдає організму і психіці.

Після того, як алкоголік погодитися пройти лікування, лікарі проведуть детоксикацію, повне обстеження організму і психіки, і допоможуть людині назавжди відмовитися від вживання спиртних напоїв, налагодити стосунки з близькими людьми, повернутися до тверезого життя і почати все з чистого аркуша.