Чоловік запійний алкоголік: що робити дружині

Чоловік в запої

Кожен день в медичний центр доктора Василенко дзвонять дружини, які знаходяться в розпачі через те, що чоловік в запої.  Жінки не знають, як допомогти алкоголіку кинути пити і вивести його з запою на дому.  Умовляння, скандали і сварки не допомагають переконати алкоголіка зупинитися і перестати пиячити.

чоловік в запої

Як зрозуміти що чоловік запійний алкоголік?  Якщо ваш чоловік зловживає спиртними напоями і не знає міри – це значить що у нього зросла толерантність до алкоголю і він не може зупинитися самостійно.  Щоб допомогти чоловікові вийти з запою скористайтеся послугами лікаря-нарколога.

Запійний алкоголік: як допомогти

Як допомогти запійному алкоголіку?  Якщо у алкоголіка немає бажання кинути пити – жоден вид лікування не буде ефективним.  На форумах для алкоголіків можна зустріти інформацію про примусове лікування алкогольної залежності, але це не тільки не принесе результат, а й погіршить психологічний стан алкоголіка.

Не можна змусити чоловіка кинути пити, якщо він відмовляється від лікування.  Переконати алкоголіка пройти лікування можуть наркологи, психологи, психотерапевти.  Після обстеження організму лікарі стаціонару підберуть ефективний метод лікування алкоголізму і проведуть кодування або підшивку для закріплення результатів реабілітації.

Вивести із запою на дому

Виведення із запою на дому – це одна з послуг, які надає лікар-наркологДетоксикація допоможе позбутися від похмілля і вивести токсичні речовини з організму.  Це перший етап лікування запойного алкоголізму.  Після того, як фізичний стан алкоголіка покращитися лікарі приступають до позбавлення від психологічної залежності.

життя з алкоголіком

Лікування запійного алкоголізму на дому не ефективно, тому що включає в себе рішення тільки однієї з проблем – алкогольного отруєння і побічних ефектів вживання спиртного.  Допомогти алкоголіку позбутися психологічної залежності можна тільки в стаціонарі медичного центру.

Лікування запойного алкоголізму

Запійний алкоголізм можна вилікувати, якщо ви не будете відкладати вирішення проблеми на потім.  Якщо вживання алкоголю в помірній кількості призвело до того, що ваш чоловік не може зупинитися і кинути пити – зверніться за допомогою до професіоналів.  У стаціонарі вам допоможуть підібрати ефективний метод лікування запійного алкоголізму.

Лікування запійного алкоголізму починається з визначення стадії залежності і вибору методу, який принесе результат.  Комплексне лікування – найефективніше.  Стаціонарне лікування запійного алкоголізму допоможе відновити фізичний і психологічний стан алкоголіка і позбутися від бажання вживати спиртне назавжди.