Кодування: методи лікування алкоголізму

Кодування

Кодування (кодування) є сучасним підходом у лікуванні такого захворювання, як алкоголізм. Кодування поділяють на кілька типів у залежності від способу впливу на організм людини: медикаментозні, апаратні, гіпнотичні.

кодування

  • Апаратне кодування, його ще називають лазерне кодування, являє собою лікування алкоголізму способом впливу на центри мозку, які відповідають за отримання задоволення. Таким чином, у організму людини змінюється пам’ять про отримання задоволення. Процедура проводиться за допомогою електричних лазерів або електричних розрядів, що посилаються в ділянки мозку, які відповідають за ейфоричну пам’ять. Метод кодування лазером ефективний у боротьбі з алкогольною залежністю.
  • Кодування гіпнозом дозволяє фахівцю безпосередньо працювати з підсвідомістю людини. Це дає більше шансів переконати пацієнта до конструктивного мислення. Таким методом алкозалежний отримує мотивацію до тверезості, йдучи від ідеї саморуйнування.
  • Найпопулярнішим методом кодування від алкоголізму є медикаментозний підхід. Є кілька варіантів проведення цієї процедури: відмінність полягає в препараті і способі введення його в організм. В кодуванні медикаментозним способом використовується Дисульфірам і Налтрексон, які виробляються у складі препаратів з різними назвами.

Препарати для кодування

Налтрексон локалізує опійні рецептори в організмі, що в результаті дає повну відсутність ейфорійної реакції при взаємодії залежного з алкоголем. В такому випадку, пропадає бажання вживати алкоголь, адже він вже не приносить задоволення. Важливо розуміти, що це відбувається не на рівні самовпевненості пацієнта, а на реальних відчуттях тіла.

налтрексон це

Дисульфірам, в свою чергу, повністю змінює хімічну реакцію організму людини на вживання алкоголю, його розщеплення і виведення відбувається інакше. Ефектом при використанні цього препарату є сильні негативні наслідки після вживання алкоголю, а не просто відсутність задоволення при його прийомі.

Ефект алкоголю після кодування

Після зриву людина відчуває симптоми схожі з харчовим отруєнням або інтоксикацією. Употребившему алкоголь, в такій ситуації, доводиться звертатися до лікаря для полегшення симптомів абстиненції та нормалізації власного стану. На рівні тіла формується стійка відраза до алкогольних напоїв, і навіть страх перед його вживанням.

дісульфірам

Для того, щоб кодування позбавило вас від згубної звички раз і назавжди, вам необхідно звернутися за консультацією до медичного центру Василенко. Лікар-нарколог спільно з фахівцями з хімічної залежності, після повного обстеження, призначить метод кодування, який буде ефективним саме для вас!