Укол від алкоголізму

Що таке укол від алкоголізму

Багато людей чули про ефективний метод лікування алкогольної залежності і шукали в інтернеті «чарівний» укол від алкоголізму. Що ж це за спосіб і наскільки він ефективний?

укол від алкоголізму

Ця процедура називається біологічним кодуванням від алкоголізму, це медичний термін, який використовується наркологом при первинній консультації алкоголіка. Для людей, які не чули про цей метод, він називається укол від алкоголізму.

Медикаментозне кодування від алкоголізму

З усіх відомих методів лікування алкоголізму, біологічне кодування є найпопулярнішим. Процедура полягає у внутрішньом’язовому або внутрішньовенному введенні спеціальних лікарських препаратів, які блокують в організмі рецептори, що відповідають за ейфорійний ефект алкоголю.

Таким чином, після кодування алкоголік не зможе досягти стану алкогольного сп’яніння, якщо порушить рекомендації лікарів і вирішить провести експеримент після медикаментозного кодування.

Як діє укол від алкоголізму

Укол від алкоголізму допомагає позбавити людину від відчуттів, які він відчуває під час вживання спиртних напоїв. Тяга до алкоголю знижується за рахунок дії препарату. Дія уколу від алкоголізму обмежена в часі, після чого лікарі рекомендують повторити процедуру, для закріплення результату.

медикаментозне кодування

Налтрексон – це препарати, які використовуються найчастіше при кодуванні від алкоголізму. Перед проведенням процедури нарколог проводить обстеження організму алкоголіка, і підбирає препарат в залежності від бажаного результату.

Еспераль, Дісульфірам – дія препаратів полягає в тому, щоб при вживанні спиртних напоїв алкоголік відчуває шок, блювоту, підвищення артеріального тиску, тахікардію, порушення серцевого ритму, аж до смерті.

На даний момент ці методи є допоміжними, пройти курс лікування алкогольної залежності онлайн і отримати кваліфіковану допомогу медичного персоналу для вашої зручності можна дистанційно в період карантину від коронавируса.

Ефект кодування

Ефект кодування від алкоголізму – це позбавлення від бажання вживати спиртні напої і повернення до тверезого способу життя. Рекомендацій, які нарколог залишає після проведення процедури необхідно дотримуватися.

А саме: не експериментувати і не вживати алкогольні чи слабоалкогольні напої, щоб перевірити ефект кодування, це може нашкодити людині. Якщо ця рекомендація була порушена, людина відчуває стан, схоже з похмільним синдромом: запаморочення, головний біль, нудоту і блювоту.

При дотриманні всіх рекомендацій фахівців алкоголік назавжди позбудеться від залежності.

Результат уколу від алкоголізму

Після проведення процедури, укол від алкоголізму здатний допомогти алкоголіку повернутися до здорового способу життя, позбавиться від наслідків вживання алкоголю, стабілізувати емоційний і психологічний стан, позбутися від тяги по спиртних напоїв.

ефект кодування

Якщо ви не можете визначитися з вибором виду кодування, вам необхідно проконсультуватися з лікарями медичного центру доктора Василенко, які підберуть ефективний метод лікування алкоголізму, спираючись на індивідуальні особливості організму, а також на стан людини на момент звернення за допомогою. Результат не змусить себе чекати, якщо ви будете дотримуватися рекомендацій лікарів після уколу від алкоголізму.