Як вибрати реабілітаційний центр

Реабілітаційний центр для наркоманів

Коли в сім’ї дізнаються, що близька людина вживає наркотики, батьки шукають реабілітаційний центр для наркоманів. Якщо ви дізналися, що ваша дитина вживає наркотики, зверніть увагу на ознаки наркоманії або переконайте наркомана пройти тест на вживання наркотиків.

реабілітація наркоманів

Батьки повинні зберігати спокій, щоб переконати наркомана пройти лікування. Пам’ятка для батьків допоможе вам зрозуміти, як потрібно діяти, якщо ви дізналися, що ваша дитина – наркоман. Знайти реабілітаційний центр для наркоманів – це перший крок на шляху до тверезого життя. Але як вибрати реабілітаційний центр?

Як вибрати реабілітаційний центр

При виборі реабілітаційного центру ви повинні вивчити методи лікування наркоманії, які там використовують. Запам’ятайте, що якщо вам пропонують примусове лікування наркоманії – цьому реабілітаційному центру не можна довіряти. У нашій країні примусове лікування наркоманії заборонено.

Ви повинні прочитати відгуки про лікування наркоманії у вибраному вами реабілітаційному  або медичному центрі. Після чого, записатися на консультацію і переконатися в тому, що в реабілітаційному центрі працюють кваліфіковані фахівці. Зверніть увагу на стаж роботи, наявність ліцензії на проведення медичного обстеження і лікування.

Ціна лікування наркоманії

Щоб дізнатися ціну лікування наркоманії ви повинні прийти на консультацію в стаціонар разом з наркоманом, де фахівці проведуть обстеження організму і психіки, і скажуть вам, які заходи необхідно вжити, щоб позбутися від наркоманії і відновити організм і психіку після вживання ПАР.

ціна лікування наркоманії

Залежно від ушкоджень, які наркотик завдав організму і психіці, а так само стажу вживання наркотиків, виду і способу вживання, стадії хімічної залежності та інших факторів, формується ціна лікування наркоманії. Пам’ятайте, що людське життя і здоров’я безцінне!

Лікування в медичному центрі

Лікування наркоманії в медичному центрі доктора Василенко – це правильний вибір. Ми використовуємо сучасні, унікальні методи лікування наркоманії. Ми допоможемо наркоману назавжди позбавиться від патологічного потягу до вживання наркотиків на психологічному рівні за допомогою гіпнозу та інших методів лікування наркоманії.

Лікар-нарколог, який надає допомогу наркоманам не тільки в стаціонарі, але і вдома, проведе обстеження, детоксикацію або УБОД і підбере ефективний метод відновлення організму після вживання наркотиків, а так само допоможе зняти ломку від наркотиків. При виборі реабілітаційного центру довіряйте професіоналам!