Топ 5 небезпечних наркотиків

Топ 5 найбільш небезпечних наркотиків

Наркотики – це небезпечні речовини, що змінюють свідомість людини, поведінку і сприйняття  навколишнього світу. Деякі речовини, такі як тютюн, кофеїн, алкоголь, на жаль, дозволені законом. А аптечні наркотики – транквілізатори і седативні речовини продаються у вільному доступі.

небезпечні наркотики

Навіть самі нешкідливі, здавалося б, наркотичні речовини викликають важку залежність. Вживання наркотиків негативно позначається на фізичному і психічному здоров’ї людини, це часто призводить до передозування або смерті. Наркозалежний втрачає інтерес до своєї сім’ї і відносин з людьми, відмовляється від навчання і роботи, протизаконним шляхом добуваючи гроші на чергову дозу.

Статистичні дані

Щодня в Україні помирає 80 осіб від вживання наркотиків, 250 стає наркозалежними.

  • Кокаїнкокс, так називають наркомани найсильніший психостимулятор. Звикання до цієї речовині виникає після першого вживання. Цей наркотик руйнівно впливає на психіку людини. Спочатку кокаїн дарує нескінченний потік енергії, бажання щось робити, чимось займатися, спілкуватися з людьми, а в наслідку людина страждає від галюцинацій, психозу, параної і провалів у пам’яті. Смерть від кокаїну – це не виключення з правил, а закономірність.
  • Героїн – це напівсинтетичний опіоїдний наркотик. Його вживають за допомогою ін’єкцій або куріння. Сильна ломка, яка супроводжується болями в тілі, суглобах, зубах не дає людині кинути вживання героїну. Цей наркотик розслабляє, надаючи ейфорійний ефект, володіє знеболюючими властивостями, викликає короткочасне наркотичне сп’яніння. Після закінчення дії наркотику настає депресія, апатія до всього, що відбувається і емоційні перепади.
  • Барбітурати – ряд аптечних препаратів, виготовлених на основі барбітуратової кислоти. Ці наркотики мають заспокійливу дію і розслаблюючий ефект. При неправильному вживанні без призначення лікаря виникає сильна залежність, яка призводить до погіршення психічного і фізичного стану. При передозуванні барбітуратами виникає зупинка дихання і миттєва смерть.
  • Метадон – синтетичний наркотик, який несе небезпеку на рівні з героїном та морфіном. Він володіє розслаблюючим ейфоричним ефектом, із-за якого користується попитом серед наркоманів. Але ті болі в суглобах і м’язах, спазми і судоми, які виникають в наслідок відмови від вживання Метадону, не гідні навіть самого сильного кайфу.
  • Амфетамін є синтетичним наркотиком, який продається у вигляді порошку і вживається всілякими шляхами: вдихати через ніс, курити, змішувати з напоями, вводити внутрішньовенно. При вживанні людина відчуває збільшення рівня активності і концентрації уваги.  Ейфорична дія Амфетаміну змінюється найсильнішої депресією, на тлі якої виникають суїцидальні думки.

 Лікування залежності від наркотиків

 Будь-яка залежність вимагає невідкладного лікування.  Наркотики, в першу чергу, руйнують психіку людини, відновитися якої допоможе тільки фахівець з хімічної залежності.  Медичний центр Василенко пропонує послуги професіоналів (детоксикація або УБОД, реабілітація, кодування від наркотиків), які допоможуть стабілізувати стану здоров’я і кинути згубну звичку раз і назавжди.

лікування наркоманії онлайн

 Якщо у вас немає можливості пройти лікування в стаціонарі або транспортувати наркомана в медичний центр, скористайтеся послугою виклику лікаря-нарколога на дом.  Альтернатива курсу реабілітації в стаціонарі – лікування наркоманії онлайн за допомогою унікальної методики Гіпнотарій.  Ви можете отримати допомогу фахівців дистанційно і позбудетесь від залежності!