Примусове лікування наркоманії

Заперечення залежності

Заперечення власних проблем є властивим поведінкою для наркозалежного в період активного вживання. Заперечення формується через почуття провини і сорому, адже внутрішнє усвідомлення свідчить про наявність проблеми, але відсутнє бажання відмовлятися від задоволення.

заперечення залежності

Якщо ви помітили ознаки вживання наркотиків: поведінка і зовнішній вигляд вашого близької людини змінилися, але при цьому вона уникає розмов про вживання психоактивних речовин, вам необхідно підійти до розмови акуратно для того, щоб переконати наркомана почати лікування.

Пройти тест на наркотики

Пройти тест на наркотики в медичному центрі Василенко – це дасть змогу пересвідчитися в тому, що людина дійсно вживає наркотики. Далі, якщо тест на наявність наркотиків в організмі підтвердиться, лікар-нарколог проведе обстеження і дасть рекомендації щодо подальших дій. Також ви можете купити тест на наркотики в аптеці.

Переконати близьку людину в тому, що необхідно пройти тест на наркотики буде не просто. Важливо в цей момент не чинити фізичного або психологічного впливу. Часто наркомани до останнього намагаються виправдати себе, навіть якщо тест на наркотики виявляється позитивним. В такому випадку необхідно довіритися фахівцям. Професіонали медичного центру Василенко проведуть мотиваційну роботу, переконавши наркозалежного почати лікування в умовах стаціонару.

Кинути вживати наркотики самостійно

Широкий спектр наркотичних речовин та їх доступність зробила проблему більш актуальною. Наприклад: Кодтерпін, Лірика, Налбуфін, Гідазепам продаються в аптеці, а Мефедрон, Метамфетамін, Амфетамін, ЛСД, Метадон, Екстазі, Кокаїн поширюються через інтернет шляхом закладок.

як кинути наркотики

Якщо ви запідозрили, що близька вам людина вживає наркотики необхідно негайно звернутися за допомогою. Наркоман маніпулює своїми рідними і близькими, кажучи про те, що він може самостійно кинути вживання наркотиків, але це всього лише відмовки для того, щоб не проходити лікування залежності. Вам необхідно переконати наркозалежного лікуватися. В іншому разі довіртеся фахівцям.

Примусове лікування наркоманії

Примусове лікування наркоманії не принесе результат. Команда фахівців медичного центру Василенко використовує психотерапевтичні методи в переконанні залежного пройти лікування. Застосування психологічної і фізичної сили лише посилить проблему. Ніколи не надавайте психологічного тиску або фізичного насильства, щоб змусити наркомана лікуватися!

Примусового лікування наркоманії не існує. Якщо вам пропонують такий метод ви повинні знати, що ви потрапили в руки шахраїв. Запорука успішного проходження курсу реабілітації від наркотичної залежності в мотивації і добровільному бажанні людини кинути вживати наркотики.  Якщо ви не можете змусити наркомана відмовитися від вживання ПАР вам необхідно звернутися за допомогою до професіоналів – команди фахівців медичного центру доктора Василенко.