Як змусити наркомана лікуватися

Наркозалежність

Патологічний потяг людини до вживання наркотичних речовин називають наркоманією, а хворих – наркозалежними. Різка відміна прийому чергової дози наркотику може призвести до небезпечних наслідків, таких як порушення роботи внутрішніх органів або зупинка серця.

наркозалежність

Статистика говорить про те, що хворі на наркоманію живуть недовго, часто, життя людини, яка вживає наркотики, обривається у віці до 30 років. Зазвичай це відбувається у разі вживання важких наркотиків (метадон, героїн, макове насіння) або синтетичних наркотиків (солі, амфетамін, метамфетамін).

Для того, щоб врятувати наркозалежного необхідно звернутися за допомогою в медичний центр Василенко.

Примусове лікування наркоманії

У законодавстві України немає закону про примусове лікування наркоманії, без згоди пацієнта на лікування. Це говорить про те, що наркозалежний повинен звернутися за допомогою за власним бажанням. Перший етап лікування – детоксикація. Ця процедура допоможе зняти абстинентний синдром шляхом очищення організму від токсинів.

Детоксикація дуже важлива, як первинний етап на шляху до повного одужання. Щоб вилікувати наркотичну залежність необхідно пройти повний курс лікування, включаючи соціальну адаптацію, інакше пацієнт повернеться до згубної звички.

Мотиваційна бесіда

Наркозалежного необхідно переконати звернутися за професійною допомогою, при цьому вибрати правильний підхід і час для мотиваційної бесіди. Під дією наркотиків людський розум відключається, перебуваючи в стані ейфорії, залежний не звертає уваги на навколишню дійсність, прохання рідних і близьких. У цей період часу розмовляти з хворим марно, це не принесе ніякого результату.

мотивація

Відповідним моментом переконати наркозалежного на лікування буде час, коли в організмі немає наркотичних речовин (період утримання або після детоксикації), коли людина не відчуває стан абстинентного синдрому, вона буде сприймати інформацію. Медичний центр Василенко надає допомогу в таких ситуаціях. Команда фахівців на психологічному рівні підштовхує наркозалежного до рішення продовжити лікування за допомогою мотиваційної бесіди з психіатром.

Як змусити наркомана лікуватися

Часто позитивний результат приносить діалог з тим, хто усвідомлено прийняв рішення відмовитися від вживання наркотиків, хто хоче позбутися від залежності, пройти повний курс реабілітації, але його лякає стан ломки. Якщо вирішити це питання, то у наркомана відкриваються нові можливості, з’являється шанс на повне одужання.Спілкуючись з наркозалежним, важливо пам’ятати, що він знаходиться під впливом наркотичних препаратів, тому не рекомендується влаштовувати скандали або йти на провокацію.

 Після того, як у наркомана з’явиться бажання покинути вживання наркотиків, лікарі медичного центру Василенко підберуть індивідуальну програму, спрямовану на відновлення і реабілітацію від наркотичної залежності.  Наркоман, який пройшов повний курс реабілітації назавжди відмовиться від прийому наркотиків, позбавиться від наслідків вживання, і придбає сенс в тверезого життя.