Анонімне лікування алкоголізму

Гарантія анонімності

При зверненні за допомогою в медичний центр Василенко ми гарантуємо анонімну консультацію лікаря-нарколога та інших фахівців стаціонару.  Анонімне лікування алкоголізму дозволяє отримати професійну допомогу компетентних лікарів і позбутися від алкогольної залежності.

лікування алкоголізму анонімно

Лікування алкоголізму анонімно допомагає встановити довіру між пацієнтом, його сім’єю і командою медичного персоналу.  В майбутньому це позитивно впливає на результат лікування алкоголізму в стаціонарі.  Всі послуги, включаючи виклик лікаря-нарколога на дом надаються за принципом анонімності.

Переваги стаціонарного лікування

При надходженні в стаціонарі медичного центру алкозалежний проходить повне медичне обстеження, яке дозволяє визначити стадію алкоголізму і діагностувати стан організму і психіки, а також виявити захворювання алкоголіків, які піддаються лікуванню за допомогою ефективної терапії в медичному центрі.

У стаціонарі алкоголік отримує комплексну допомогу наркологів, психологів, психіатрів та інших лікарів вузького і широкого профілю.  Це допомагає позбутися від захворювань печінки і серцево-судинної системи і поліпшити стан алкоголіка.  Перевага стаціонарного лікування алкоголізму в цілодобовій допомоги команди фахівців.

Комплексна допомога

Алкоголік потребує комплексної допомоги, для того щоб усунути наслідки алкоголізму.  У стаціонарі ви зможете: позбутися від похмілля, нарколог проведе детоксикацію, закодуватися від алкоголізму або провести підшивку ампули від алкоголю, а також позбутися від психологічної залежності у алкоголіків.

анонімне лікування алкоголізму

Комплексне лікування алкоголізму включає в себе первинну діагностику і тест на алкоголізм, очищення організму від токсинів, лікарі допоможуть вийти із запою, нададуть першу допомогу при алкогольному отруєнні або при білій гарячці, підберуть ефективні методи лікування алкоголізму і проведуть кодування або підшивку.

Анонімне лікування алкоголізму

Лікування алкогольної залежності за принципом анонімності – це показник компетентності фахівців, які працюють в стаціонарі медичного центру.  Крім того, ви повинні ознайомитися з відгуками про лікування алкоголізму, які допоможуть вам довіритися професіоналам з багаторічним досвідом роботи з алкоголіками.

Завдяки анонімності кожна людина може бути впевнена в тому, що проблема з якою зіткнулась вона або сім’я алкоголіка, не буде надаватися розголосу.  Професійна допомога для алкоголіків – це комплексне лікування залежності від алкоголю в стаціонарі без постановки на облік.