Вахтанг (67 років)

Батько дякує співробітникам за те, що лікарі повернули до життя його єдину дитину.

Владислав (31 рік)

"Це справжня допомога" - говорить Влад. Після курсу лікування він налагодив стосунки з родиною та відновив психологічний стан. Він зміг відмовитися від наркотиків, зможете і Ви! Сеанси супер стрес-шокової терапії позбавлять вас від психічної залежності.

Павло (38 років)

За допомогою психіатрів і унікальної методики гіпнотерапії і сеансів супер стрес-шокової терапії Павло позбувся психічної залежності, а його дружина - від співзалежності. Результатом лікування він залишився задоволений і вже будує плани на майбутнє без наркотиків!

Олександр (46 років)

В медичний центр доктора Василенко Олександр звернувся за рекомендацією свого друга, який успішно пройшов лікування і перебуває в тверезості більше 7 років. Лікування наркоманії назавжди можливо в будь-якому віці, при будь-якій стадії залежності і виді наркотику, який вживає людина.

Олег (38 років)

Олег втратив все через алкоголізм. Рішення звернутися в центр доктора Василенко Олег прийняв самостійно. Перед першим сеансом супер стрес-шокової терапії він відчував страх. Але після сеансів він повністю змінив своє мислення!

Лариса (30 років)

Завдяки психотерапевтам і унікальній методиці лікування алкогольної залежності в центрі доктора Василенко Лариса змогла знайти вихід. Зміни в мисленні допомогли їй позбутися віл залежності. Жінка рекомендує відвідувати сеанси супер стрес-шокової терапії і працювати з психотерапевтами, щоб кинути пити.

Михайло (35 років)

Михайло - наркоман зі стажем. Він вживав важкі наркотики більше 15 років. Вживання ін'єкційних наркотиків призвело до серйозних наслідків для його здоров'я. Михайло звернувся за допомогою в медичний центр доктора Василенко в повному відчаї. "Я змирився зі смертю від наркотиків" - каже колишній наркоман.

Євген (45 років)

Євген - наркоман з великим стажем вживання. 33 роки наркотики і алкоголь руйнували його життя. Він проходив лікування в реабілітаційних центрах та наркологічних клініках і навіть звертався до бабок і нетрадиційної медицини, щоб кинути вживати, але все було безуспішно доти, поки він не звернувся в медичний центр доктора Василенко.

Максим (32 роки)

Максим вперше спробував наркотики в 12 років. Ін'єкційне вживання важких наркотиків призвело до серйозних наслідків для його організму і психіки. Коли Максим звернувся в центр доктора Василенко він хотів кинути вживати, але не знав як це зробити і потребував допомоги нарколога, психологів, психотерапевтів.

Олексій (22 роки)

Олексій зміг позбутися від амфетамінової залежності! Наркотик руйнував його життя і за 3 роки вживання Олексій втратив довіру близьких, відчуття свободи і став заручником амфетаміну. Але він зміг вилікуватися від залежності за допомогою підшивки від амфетаміну і реабілітації в стаціонарі центру доктора Василенко. Зараз Олексій тверезий, веде здоровий спосіб життя і ділиться своїм досвідом лікування наркоманії з іншими людьми!