Лариса (30 років)

Завдяки психотерапевтам і унікальній методиці лікування алкогольної залежності в центрі доктора Василенко Лариса змогла знайти вихід. Зміни в мисленні допомогли їй позбутися віл залежності. Жінка рекомендує відвідувати сеанси супер стрес-шокової терапії і працювати з психотерапевтами, щоб кинути пити.

Михайло (35 років)

Михайло - наркоман зі стажем. Він вживав важкі наркотики більше 15 років. Вживання ін'єкційних наркотиків призвело до серйозних наслідків для його здоров'я. Михайло звернувся за допомогою в медичний центр доктора Василенко в повному відчаї. "Я змирився зі смертю від наркотиків" - каже колишній наркоман.

Євген (45 років)

Євген - наркоман з великим стажем вживання. 33 роки наркотики і алкоголь руйнували його життя. Він проходив лікування в реабілітаційних центрах та наркологічних клініках і навіть звертався до бабок і нетрадиційної медицини, щоб кинути вживати, але все було безуспішно доти, поки він не звернувся в медичний центр доктора Василенко.

Максим (32 роки)

Максим вперше спробував наркотики в 12 років. Ін'єкційне вживання важких наркотиків призвело до серйозних наслідків для його організму і психіки. Коли Максим звернувся в центр доктора Василенко він хотів кинути вживати, але не знав як це зробити і потребував допомоги нарколога, психологів, психотерапевтів.

Олексій (22 роки)

Олексій зміг позбутися від амфетамінової залежності! Наркотик руйнував його життя і за 3 роки вживання Олексій втратив довіру близьких, відчуття свободи і став заручником амфетаміну. Але він зміг вилікуватися від залежності за допомогою підшивки від амфетаміну і реабілітації в стаціонарі центру доктора Василенко. Зараз Олексій тверезий, веде здоровий спосіб життя і ділиться своїм досвідом лікування наркоманії з іншими людьми!

Наталля (36 років)

Найкраще Наталлі здолати спогади про "наркоманський кайф" допомогли сеанси стресс-шокової терапії за методом лікаря Василенко. Вона робила усе, що рекомендували лікарі, тому досягла успіху. Вона змогла здолати 18 річну залежність заради своїх дітей, які дуже страждали, та матері.

Миколай (36 років)

Успішне лікування наркозалежності - завжди виконання усіх рекомендацій фахівців. Коли ти працюєш над власним одужанням на 100 відсотків, обов'язково отримаєш той результат, до якого ти прагнеш!

Олег (34 роки)

Олег проходив реабілітацію в Центрі Василенко півтора роки тому, весь цей час він живе у тверезості. Наразі приїхав на закріплення лікування, адже відчуває, що це єдине місце, де йому можуть допомогти.

Давид (40 років)

Складнощі життя часто стають на перепоні утримання від вживання наркотику чи алкоголю у людей, схильних до залежності. Тому так важливо підтримати їх, та допомогти повернутися на шлях до здорового життя. Саме таку підтримку Давид отримав у центрі лікаря Василенко.

Михаїл (62 роки)

Не будуйте стіну між собою та вашими наркозалежними дітьми. Допоможіть їм знайти шлях, вільний від наркотику. Чому так важливе власне відношення до лікування, а також підхід персоналу реабілітаційного центру?