Михаїл (62 роки)

Не будуйте стіну між собою та вашими наркозалежними дітьми. Допоможіть їм знайти шлях, вільний від наркотику. Чому так важливе власне відношення до лікування, а також підхід персоналу реабілітаційного центру?

Валерій (35)

В центрі Василенко робиться усе, щоб пацієнт забув про те, що він наркоман. Починаючи з відношення персоналу, який ставиться до своїх пацієнтів, як до людей, вселяючи їм віру у те, що все можливо змінити, закінчуючи сеансами стрес-шокової терапії, на яких знищують субособистість наркозалежної людини.

Андрій (31 рік)

Що треба зробити, щоб змінити власне відношення до лікування наркозалежності, та незважаючи на числені невдачі та зриви в решті решт досягти успіху. Андрій не склав руки та йшов до своєї цілі!

Марк (38 років)

Марк назавжди забув, що таке наркотик. Тепер ця отрута асоціюється в нього лише із смертю. Що змусило його так думати, та що таке провокація в Центрі Василенко?

Ілля (33 роки)

Історія про лікування героїнової залежності, зриву та повернення до нормального життя після цього.

Артем (24 роки)

Артем наважився приїхати на лікування залежності за порадою свого друга, та перебування в клініці перевершило його очікування. Що саме йому сподобалось у процесі дивіться у відео-відгуку.

В'ячеслав (27 років)

Під час лікування наркозалежності найбільше враження на В'ячеслава справили сеанси стресшокової терапії, а також сеанси холотропного дихання. Вони змусили його зненавидіти наркотик та свою залежність. Яким було його життя до та після лікування?

Артем (30 років)

Він поборов 15-річну залежність від наркотиків різного типу. Але за цей час здобув розлад харчової поведінки. В центрі йому допомогли з обома хворобами.

Тетяна (50 років)

Лікування навіть довгострокової залежності від героїну можливе. Мати розповідає, як проходило лікування її сина 11 років назад, та як склалося його життя після цього.

Миколай (26 років)

Миколай страждав полінаркоманією. Він вживав наркотики різного роду: метадон, ширку, амфетамін та інші. Він пробував лікуватися в різних наркологічних клініках, проте тільки після центру Василенко він вперше вийшов і не став відразу шукати наркотик.