Микита (30 років)

Наш пацієнт відзначає ефективність сеансів супер стрес-шокової терапії, завдяки яким він зміг відмовитися від вживання наркотиків.

Вахтанг (67 років)

Батько дякує співробітникам за те, що лікарі повернули до життя його єдину дитину.

Владислав (31 рік)

"Це справжня допомога" - говорить Влад. Після курсу лікування він налагодив стосунки з родиною та відновив психологічний стан. Він зміг відмовитися від наркотиків, зможете і Ви! Сеанси супер стрес-шокової терапії позбавлять вас від психічної залежності.

Павло (38 років)

За допомогою психіатрів і унікальної методики гіпнотерапії і сеансів супер стрес-шокової терапії Павло позбувся психічної залежності, а його дружина - від співзалежності. Результатом лікування він залишився задоволений і вже будує плани на майбутнє без наркотиків!

Олександр (46 років)

В медичний центр доктора Василенко Олександр звернувся за рекомендацією свого друга, який успішно пройшов лікування і перебуває в тверезості більше 7 років. Лікування наркоманії назавжди можливо в будь-якому віці, при будь-якій стадії залежності і виді наркотику, який вживає людина.

Олег (38 років)

Олег втратив все через алкоголізм. Рішення звернутися в центр доктора Василенко Олег прийняв самостійно. Перед першим сеансом супер стрес-шокової терапії він відчував страх. Але після сеансів він повністю змінив своє мислення!

Лариса (30 років)

Завдяки психотерапевтам і унікальній методиці лікування алкогольної залежності в центрі доктора Василенко Лариса змогла знайти вихід. Зміни в мисленні допомогли їй позбутися віл залежності. Жінка рекомендує відвідувати сеанси супер стрес-шокової терапії і працювати з психотерапевтами, щоб кинути пити.

Михайло (35 років)

Михайло - наркоман зі стажем. Він вживав важкі наркотики більше 15 років. Вживання ін'єкційних наркотиків призвело до серйозних наслідків для його здоров'я. Михайло звернувся за допомогою в медичний центр доктора Василенко в повному відчаї. "Я змирився зі смертю від наркотиків" - каже колишній наркоман.

Євген (45 років)

Євген - наркоман з великим стажем вживання. 33 роки наркотики і алкоголь руйнували його життя. Він проходив лікування в реабілітаційних центрах та наркологічних клініках і навіть звертався до бабок і нетрадиційної медицини, щоб кинути вживати, але все було безуспішно доти, поки він не звернувся в медичний центр доктора Василенко.

Максим (32 роки)

Максим вперше спробував наркотики в 12 років. Ін'єкційне вживання важких наркотиків призвело до серйозних наслідків для його організму і психіки. Коли Максим звернувся в центр доктора Василенко він хотів кинути вживати, але не знав як це зробити і потребував допомоги нарколога, психологів, психотерапевтів.