Залежність від мефедрона – сіль, яка вбиває

Залежність від мефедрона

Мефедрон, він жесіль, наркотик нового покоління, який має синтетичний склад, викликає сильну психологічну залежність, абстинентний синдром і призводить до незворотних психічних розладів у наркомана і невиліковних фізичних недугів.  Позбутися залежності можна, своєчасно звернувши увагу на ознаки вживання.

солі мефедрон

Ознаки вживання мефедрона це розширені зіниці, безсоння, гіперактивність, втрата апетиту, параноя і нав’язливі страхи.  Передозування солей дуже небезпечне і якщо наркозалежний не отримає медичну допомогу це може привести до смерті.  Скористайтеся послугою виїзду лікаря-нарколога на дом при передозуванні від мефедрона.

Наслідки вживання

До наслідків вживання мефедрона відносяться психо-соматичні та фізіологічні відхилення, які з’являються внаслідок вживання солі через ніс або при ін’єкційному вживанні.  В останньому випадку можуть з’явиться смертельні захворювання наркоманів – ВІЛ, СНІД, гепатит.

Під час вживання організм наркомана отруєний токсичними речовинами, це відбивається на внутрішніх органах, сіль накопичується в організмі і призводить до виразок на тілі наркомана.  Без втручання фахівців вживання мефедрона може не тільки зруйнувати здоров’я наркомана, а й позбавити його життя.

Тест на сіль

Пройти тест на вживання наркотиків в стаціонарі медичного центру доктора Василенко для того, щоб визначити стадію залежності від наркотика і підібрати ефективний курс лікування залежності від мефедрона необхідно, щоб запобігти розвитку залежності і допомогти наркоману повернутися до тверезого життя.

наркотик мефедрон

Деякі види наркотиків неможливо визначити за допомогою аптечного тесту на наркотики.  Сіль – один з них.  Але лікар-нарколог після огляду зможе з точністю визначити скільки часу людина вживає сіль і які наслідки для організму і психіки заподіяв цей наркотик.

Сольова залежність

Лікування сольовий залежності – завдання не з легких.  Психологічна залежність настільки сильна, що навіть незважаючи на наслідки вживання наркоман не може кинути вживати без сторонньої допомоги.  Тільки за допомогою компетентних фахівців і унікальної авторської методики – лікування сольової залежності стає реальним.

У медичному центрі доктора Василенко кожен сольовий наркоман отримує професійну допомогу лікаря-нарколога, психолога, психотерапевтів.  А завдяки сеансам супер стрес-шокової терапії людина назавжди викреслить з пам’яті спогади про вживання мефедрона і повернеться до тверезого життя після курсу лікування.