Лікування наркоманії після зриву

Зрив після реабілітації

Зрив після реабілітації – це результат не якісно наданої допомоги. Іноді це трапляється у випадку примусового лікування наркоманії. Як відомо, не можна змусити наркомана лікуватися, якщо він цього не хоче. Таке лікування буде не ефективним і може призвести до зриву в майбутньому.

зрив після реабілітації

Ще одна поширена причина зриву – недотримання рекомендацій фахівців після лікування. Наприклад, після кодування від наркотиків, людина може захотіти перевірити ефект кодування і вживає дозу наркотику. Це може призвести до передозування або смерті. Тому дотримання рекомендацій – запорука успішного лікування.

Як уникнути зриву

Уникнути зриву після лікування наркоманії можна. У медичному центрі доктора Василенко крім комплексного лікування фахівці рекомендують відвідувати процедури закріплення через певний проміжок часу, щоб закріпити позитивний результат реабілітації від наркотичної залежності.

Дистанційне лікування наркоманіїще один метод запобігання зриву. Ви можете ознайомитися з послугами Гіпнотарія, які включають в себе позбавлення від психологічної залежності від наркотиків за допомогою онлайн терапії. Цей метод є ефективним і приносить позитивний результат в 90% випадків.

Зрив – не вирок

Зрив – результат неправильно обраного лікування. Це може статися, якщо ви знайшли реабілітаційний центр, в якому використовують метод примусового лікування наркоманії. Не варто довіряти інформації на форумах лікування наркоманії. Ми рекомендуємо проконсультуватися з фахівцями, перш ніж приймати рішення про лікування.

лікування наркоманії після зриву

Після зриву стан наркомана погіршується. Він відчуває абстинентний синдром і потребує допомоги лікаря-нарколога. Після детоксикації фахівці медичного центру доктора Василенко проведуть ряд заходів, задача яких усунути наслідки зриву і запобігти рецидиву в майбутньому.

Лікування наркоманії після зриву

Лікування наркоманії після зриву необхідно, щоб запобігти подальший розвиток залежності від наркотиків і стабілізувати психологічний і фізичний стан наркомана після рецидиву. Щоб підібрати ефективний метод лікування, проконсультуйтеся з фахівцями.

Щоб позбутися від наркоманії назавжди необхідно пройти реабілітацію в стаціонарі медичного центру доктора Василенко. Ефективне лікування наркоманії і подальше закріплення результатів допоможуть запобігти ймовірність зриву після реабілітації.