Як допомогти наркоману

Як допомогти наркоману

Якщо ви помітили ознаки вживання наркотиків, і хочете допомогти наркоману кинути вживати, вам потрібно ознайомитися з пам’яткою батькам наркомана. Це допоможе уникнути поширених помилок і переконати наркомана пройти лікування, навіть якщо він не хоче цього і заперечує залежність від наркотиків.

як допомогти наркоману

Як допомогти наркоману?” – це складне питання, тому що не маючи медичної освіти ви не зможете надати допомогу наркоману під час ломки. Примусове лікування наркоманії не здатне допомогти наркоману. Не використовуйте цей метод, якщо не хочете посилити наслідки вживання наркотиків.

Хто може допомогти наркоману

Щоб допомогти наркоману роботу з ним повинні проводити компетентні фахівці. Лікування наркоманії починається з огляду лікарем-наркологом та іншими фахівцями, які діагностують стадію залежності від наркотиків і підбирають індивідуальний план лікування, який починається з детоксикації.

Психолог, психіатр і сімейний психолог – це фахівці, без яких лікування наркоманії неможливо. Щоб назавжди позбутися психологічної залежності від наркотиків лікарі медичного центру доктора Василенко використовують унікальні методи: супер стрес-шокову терапію, гіпноз та інші ефективні методи, які приносять результат.

Як допомогти наркоману якщо він не хоче лікуватися

З цією проблемою стикаються всі, чия дитина – наркоман. На перших етапах, навіть якщо ознаки вживання наркотиків видно неозброєним оком, наркоман заперечує залежність і відмовляється від лікування. Наркоман не хоче лікуватися, тому що наркотик доставляє йому задоволення в перший час вживання.

допомогти наркоману

Коли наркоман стикається з побічними ефектами від вживання, а так само з наслідками вживання наркотиків – галюцинаціями, ломкою від наркотиків, параноєю, він не може тверезо оцінити ситуацію і потребує допомоги. Фахівці медичного центру доктора Василенко допоможуть переконати наркомана пройти лікування.

Як вибрати реабілітаційний центр

Щоб допомогти наркоману позбутися психологічної і фізичної залежності необхідно правильно вибрати реабілітаційний центр. Багато батьків шукають інформацію на форумах для наркоманів, але не знають на які ж критерії орієнтуватися при виборі реабілітаційного центру.

Переваги лікування наркоманії в медичному центрі доктора Василенко в тому, що ви отримаєте комплексну допомогу: позбудетеся від ломки і відновите стан організму, назавжди забудете спогади про наркотик і відновите довірчі відносини з сім’єю.