Запійний алкоголізм

Запійний алкоголізм: що це

Організм кожної людини сприймає алкоголь абсолютно по-різному. Одні люди випивають в помірних кількостях тільки по святах, не відчуваючи при цьому жодних негативних наслідків. А іншим вистачає одного ковтка спиртного, щоб піти в запій.

запій

В наш час запійний алкоголізм став глобальною проблемою підростаючого покоління. Доступність і барвиста реклама алкогольних напоїв породжують залежність. Під час запою поведінка алкоголіка непередбачувана. Безпричинні напади агресії або протизаконні дії, алкогольний делірій або біла гарячка – це вагомий привід звернутися за допомогою.

Похмільний синдром

При відмові від спиртного алкоголік відчуває абстинентний синдром (похмілля). Це супроводжується алкогольною інтоксикацією, замкнутістю, депресією, погіршенням загального стану організму. Впоратися з похміллям самостійно неможливо. Саме тому алкозалежний повертається до згубної звички знову і знову.

Вийти з запою вдома можна лише з допомогою лікаря-нарколога. Спеціаліст шляхом проведення детоксикації допоможе очистити організм пацієнта від токсинів. Важливо розуміти, що ця процедура займе кілька днів. Лікар-нарколог повинен спостерігати за станом людини весь цей час. Вживання алкоголю під час детоксикації може призвести до незворотних наслідків. Фахівці рекомендують починати лікування, виключно, в стаціонарі.

Комплексне лікування алкоголізму

Існує безліч наркологічних клінік, де пропонують вивід з запою. Детоксикація – це не єдина допомога, яка необхідна для того, щоб розпрощатися з вживанням спиртного назавжди. Медичний центр Василенко надає послуги комплексного лікування алкоголізму.

алкогольний запій

Тут працює висококваліфікований лікар-нарколог, який за результатами обстеження підбере ефективний метод лікування алкогольної залежності індивідуально для вас. Після детоксикації у вас з’явиться можливість проконсультуватися зі спеціалістами з хімічної залежності, які порекомендують подальший план дій для повного лікування.

Підшивка або кодування

Закріпити успішний результат фізичного і психічного відновлення допоможе підшивання або кодування від алкоголізму. Дану процедуру проводить лікар-нарколог. Види кодування варіюються від способу і препарату, який вводиться в організм алкоголіка і має дію, яка обмежена у часі. Нарколог підбере препарат, спираючись на ваші індивідуальні особливості.

Якщо ви намагалися кинути пити самостійно, але це не призводило до позитивного результату, тоді фахівці медичного центру Василенко допоможуть вам поглянути на життя інакше і позбутися згубної звички назавжди!