Лікування від наркотиків, які можна купити в аптеці

Лікування від аптечної наркоманії

В аптеках продають не тільки медичні препарати, які допомагають відновити організм після хвороб або позбутися від симптомів захворювань, а й наркотичні засоби, які здатні викликати психологічне та фізичне звикання.  Вживання рецептурних медичних препаратів без призначення лікаря може привести до розвитку залежності.

наркотики в аптеці

Аптечна наркоманія – один з видів залежності, який стрімко розвивається на сьогоднішній день через доступність таких наркотиків як Кодтерпін, Лірика, Налбуфін, Дімедрол і ряду інших аптечних препаратів, які при зловживанні викликають звикання організму, психологічну залежність і синдром абстиненції при прийомі препаратів.

Які аптечні наркотики викликають залежність

Здавалося б нешкідливі ліки, які використовуються для профілактики застуди або для того, щоб зняти біль після операцій, можуть чинити серйозний вплив на психіку і організм людей, схильних до розвитку хімічної залежності.  При вживанні аптечних наркотиків без рекомендації лікаря – виникає залежність від аптечних препаратів.

  • Лірика – відомий для лікування епілептичних нападів, по своєму ефекту нагадує дію Морфіну або Метадону.  При вживанні Лірики у великій кількості або одночасно з алкоголем – виникає стан наркотичного сп’яніння.
  • Терпінкод – в медицині застосовується для лікування застуди, при вживанні в помірній кількості, яке призначив лікар терпінкод допомагає позбутися від кашлю.  Але наркомани використовують цей препарат, з кодеїном в складі для того, щоб випробувати ейфорію.
  • Пенталгін – ефективні ліки при хворобах, використовуються як знеболюючий засіб при відновленні після важких операцій.  Це рецептурний препарат, але його вживання у великих дозах викликає наркотичне сп’яніння і внаслідку призводить до розвитку залежності.
  • Глікодін – популярні ліки для позбавлення від кашлю і виведення мокротиння.  Діюча речовина – кодеїн.  Також як і інші препараті з кодеїном у складі Глікодін викликає залежність і абстинентний синдром.  У деяких випадках вживання Глікодіну викликає галюцинації.
  • Тропікамід – очні краплі, які провокують ряд побічних ефектів і галюцинації при вживанні з метою досягти стану наркотичного сп’яніння.  Побічні ефекти від вживання можуть призвести до психічних розладів і передозування.

Ознаки залежності від аптечних препаратів

Розпізнати аптечного наркомана просто – більшість ліків містять в складі синтетичні опіати або кодеїн.  Ознаки залежності від аптечних препаратів – це психологічне звикання до препарату, розширені або звужені зіниці, порушення координації рухів, підвищене потовиділення і ломка від наркотиків.

залежність від аптечних препаратів

Щоб підтвердити діагноз “аптечна наркоманія” ви повинні проконсультуватися з лікарем-наркологом.  При необхідності спеціаліст проведе детоксикацію і порекомендує пройти стаціонарне лікування наркоманії для позбавлення від наслідків вживання аптечних наркотиків і позбавлення від залежності.

Лікування залежності

Для лікування залежності від аптечних наркотиків у людини повинно бути бажання пройти курс відновлення і реабілітації.  Примусове лікування наркоманії, яке ми не використовуємо, неефективний і протизаконний метод.  Запорука успішного лікування залежності від медичних препаратів в добровільному бажанні людини отримати професійну допомогу.

Переваги лікування в стаціонарі в цілодобовому спостереженні за станом організму, допомога психолога і психотерапевта, повне медичне обстеження при находженні в стаціонарі.  Анонімне лікування наркоманії допоможе позбутися від бажання вживати аптечні наркотики назавжди.