Дімедрол: що це, ефект передозування, наслідки вживання та лікування залежності

Що таке Дімедрол

Дімедрол купити в аптеці дуже легко. Цей препарат відпускається без рецепта. В медицині його використовують як знеболюючий засіб, так як Дімедрол має анельгезуючі властивості, а також як додатковий препарат, який в сукупності з іншими ліками має жарознижувальний ефект.

дімедрол

Крім цього Дімедрол знайшов собі застосування в не медичних цілях. Наркомани використовують його, як прекурсор для виготовлення інших видів наркотиків (переважно опіатів: макове насіння, дезморфін), а також в сукупності з аптечними наркотиками, наприклад Налбуфін, для посилення наркотичного ефекту.

Ефект Дімедролу

Ефект Дімедролу здатний посилювати стан наркотичного сп’яніння при вживанні з іншими популярними наркотиками або алкоголем. Дія Дімедролу – це ейфорія, розслаблення, порушення координації рухів, галюцинації.

Ефект Дімедролу нагадує по своїй дії метадон, «ширку» та інші наркотики опіати. Одночасне вживання Димедролу з Налбуфіном або іншими аптечними «депресантами» або кодеїнмістячими препаратами може призвести до передозування.

Передозування

При передозуванні Дімедролом спостерігається підвищений артеріальний тиск, пригнічення дихання, аритмія, психоз, порушення координації рухів, загальмована мова, втрата пам’яті, непритомність, судоми.

купити дімедрол

Якщо ви звернули увагу на ознаки вживання Дімедролу: сліди від ін’єкцій, зміни в поведінці, різке схуднення, звужені зіниці вам необхідно звернутися до лікаря-нарколога, щоб уникнути передозування.

Якщо ви виявили людини з передозуванням Дімедролом негайно викличте швидку допомогу або лікарів медичного центру доктора Василенко щоб уникнути смерті від передозування.

Наслідки вживання

Наслідки вживання Дімедролу дають про себе знати вже на етапі формування залежності: емоційні перепади, дратівливість, агресія, постійна потреба в новій дозі. Це призводить до хронічного вживання Дімедролу.

Внаслідок чого виникає некроз вен (при ін’єкційному вживанні), психоз, депресія, аритмія, абстинентний синдром (ломка). Щоб позбавитися від наслідків вживання потрібно своєчасно звернутися за допомогою до фахівців медичного центру.

Лікування залежності

Лікування залежності від Дімедролу починається з комплексного обстеження організму і психологічного стану пацієнта. Після цього, лікар-нарколог проведе детоксикацію і очистить організм від токсинів. Для цього необхідно перебуває під цілодобовим наглядом лікарів у стаціонарі.

передозування дімедрол

Щоб позбутися психологічної залежності знадобитися пройти курс лікування та реабілітації після вживання Дімедролу. Повне відновлення організму і психіки можливо, якщо дотримуватися рекомендацій лікарів після курсу лікування наркоманії.