Анонімне лікування наркоманії

Анонімне лікування

Перевага анонімного лікування наркоманії в тому, що людина, яка вживає наркотики, а так само його сім’я можуть довіритися фахівцям і розповісти історію розвитку залежності.  Це допоможе встановити стаж вживання і стадію хімічної залежності, а також встановити довірчі відносини між командою фахівців і наркоманом.

лікування наркоманії анонімно

Багато сімей приховують той факт, що їх дитина вживає наркотики, люди бояться розголосу, переживають про те, як ця проблема може відбитися на їх житті.  Наркомани також заперечують залежність, але з іншої причини.  Вони бояться починати життя з чистого аркуша і відмовитися від вживання наркотиків.  Анонімне лікування наркоманії допоможе наркоману усвідомити проблему і отримати допомогу кваліфікованих фахівців.

Лікування в стаціонарі

Анонімне лікування наркоманії в стаціонарі медичного центру доктора Василенко починається з консультації, огляду і діагностики.  Робота лікарів спрямована на повне медичне обстеження, для виявлення можливих захворювань наркомана, а також діагностику його психічного стану після вживання наркотиків.

Комплексне лікування наркоманів включає в себе допомогу лікаря-нарколога, яка може знадобитися в разі передозування і необхідності проведення детоксикації.  Крім цього, лікарі, психологи і психотерапевти допомагають позбутися психологічної залежності.  Стаціонарне лікування наркоманії дозволяє спостерігати за станом наркозалежної людини протягом усього курсу відновлення.

Лікар-нарколог

Анонімна допомога лікаря-нарколога, включаючи послугу виїзду нарколога на дом, дозволяє отримати необхідну медикаментозну допомогу в домашніх умовах, зняти ломку від наркотиків, проконсультуватися про ефективні методи лікування наркоманії, а також пройти тест на наркотики, щоб визначити стадію залежності.

анонімне лікування наркоманії

Лікар-нарколог, який працює в стаціонарі допоможе позбутися від наслідків вживання наркотиків та відновити стан організму.  Багато наркоманів стикаються з безсонням і навіть страждають від психічних розладів – тому допомога нарколога необхідна при надходженні до стаціонару.

Позбавлення від наркоманії

Позбутися від наркоманії можна, звернувшись за допомогою до професіоналів ви отримаєте комплексну допомогу, яка спрямована на усунення фізичної, а головне – психологічної залежності від наркотиків.  В процесі лікування психотерапевти та інші лікарі застосовують унікальні методики терапії залежності, які допомагають позбутися від клейма “наркоман” і навчитися вести тверезий спосіб життя.

Позбутися від психологічної залежності від наркотиків допоможуть сеанси супер стрес-шокової терапії, які доводять свою ефективність протягом 25 років роботи медичного центру доктора Василенко.  Після курсу реабілітації наркоман назавжди забуде ейфорійні спогади про вживання і повернеться до життя без наркотиків.