Як зняти ломку від Налбуфина

Що таке Налбуфін

Налбуфін – це препарат, який можна купити в аптеці. Лікарі призначають Налбуфін при післяопераційних болях. Він володіє знеболюючим ефектом, і використовується в медичній практиці. Налбуфін викликає залежність та абстинентний синдром.

ломка від налбуфіна

Хворобливі відчуття, які виникають в організмі наркомана при синдромі відміни можна пояснити тим, що у людей, схильних до розвитку хімічної залежності виникає потреба в новій дозі для поліпшення самопочуття.

Ломка від Налбуфін

При ін’єкційному вживанні або внутрішньом’язовому введенні Налбуфіна, організм звикає до щоденного «допінгу» і після припинення вживання препарату виникає потреба в новій дозі для досягнення стану наркотичного сп’яніння.

Багато лікарів у медичній практиці стикаються з тим, що у пацієнтів, після скасування Налбуфіна виникає абстинентний синдром. Наркоман відчуває біль у кістках, суглобах і м’язах та психологічний потяг до вживання – це поширені ознаки ломки від Налбуфіна.

Як зняти ломку від Налбуфіна

Щоб зняти ломку від Налбуфіна в першу чергу не варто займатися самолікуванням. Якщо ви помітили, що при відмові від вживання Налбуфіна у вас виникає біль у м’язах, головний біль, нудота, запор, депресія, тривога і емоційні перепади – не варто заперечувати залежність.

як зняти ломку від налбуфіну

Зверніться до нарколога або лікаря, який призначив вам цей препарат. Лікар-нарколог допоможе зняти ломку від Налбуфіна і позбутися психологічної залежності. Після медикаментозної терапії та детоксикації ви відчуєте себе значно краще, але тільки реабілітація допоможе вам назавжди кинути вживати Налбуфін.

Детоксикація

Допомога нарколога на дому – це детоксикація. Вона може знадобитися не тільки при абстинентному синдромі, але й у випадку передозування Налбуфіном. Якщо ви помітили ознаки ломки або побічні ефекти від вживання Налбуфіна скористайтеся послугою виїзду нарколога на дом для проведення детоксикації.

Не намагайтеся за допомогою аптечних засобів зняти ломку від Налбуфіна. Ваш стан може значно погіршитися. Лікування залежності від Налбуфіна повинен підбирати лікар-нарколог, спираючись на результати діагностики і повного обстеження організму. Детоксикація – перший крок для того, щоб зняти ломку від Налбуфіна.