Ліки або наркотик? Що продають в аптеці?

Наркотики в аптеці

Купити препарати з наркотичним ефектом в аптеці без рецепта здатний навіть підліток. Зараз аптечні наркотики користуються популярністю у молоді, тому що вони доступні і мають низьку ціну.

ліки

Знайти інформацію про склад і ефект аптечних наркотиків можна в інтернеті. Форуми про наркоманію заповнені історіями наркоманів про те, як виготовити наркотики в домашніх умовах і який ефект можна від них отримати.

Багато наркотиків з аптеки використовуються в чистому вигляді, але багато з них також використовують як прекурсори для виготовлення важких наркотиків – первінтин, дезоморфін, ширка (макове насіння)

Різновиди аптечних наркотиків

  • Зестра – належить до антигістамінних препаратів, які викликають психологічну та фізичну залежність. У своєму складі Зестра містить псевдоефедрін, він має наркотичний ефект. У медицині використовується для лікування алергічних реакцій, риніту, з такими ускладненнями як утруднене дихання, астма, нежить. Наркомани використовують Зестру для приготування винта (первинтіна). Наслідки вживання Зестры – психічні розлади, галюцинації, передозування, залежність.
  • Колдакт (флюколд) – ще один аптечне засіб, який доступний для кожної людини. Використовується в медицині для лікування застуди, алергії. У невеликих кількостях за рекомендацією лікарів надає позитивний ефект і допомагає позбавитися від симптомів простудних захворювань і алергічної реакції. Наркомани використовують як прекурсор для виготовлення важких наркотиків. Фенілпропаноламін, який входить до складу Колдакта має наркотичний ефект і викликає залежність та абстинентний синдром.
  • Парацетомол – популярні і широковідомі ліки, які при хронічному вживанні викликають залежність. Передозування, порушення координації руху, психічні розлади, аритмія, токсичний гепатит – це не повний перелік наслідків від вживання Парацетомола. Здавалося б, звичайний медичний препарат може не тільки сприяти розвитку хімічної залежності, але і привести до ряду серйозних наслідків для організму і психіки.

Лікування залежності від медичних препаратів

Нерідко лікарі після операцій або при виявленні якого-небудь захворювання призначають пройти курс медикаментозної терапії, але у багатьох випадках при підвищенні дозування і при «самолікуванні» люди стикаються з тим, що у них виникає залежність від препарату. Якщо ви помітили ознаки наркоманії, не закривайте очі на проблему і не думайте, що зможете відмовитися від наркотиків самостійно.

лікування залежності від лікарських засобів

Лікування наркоманії в центрі доктора Василенко – це комплексний підхід і унікальні методики терапії, які успішно використовуються на практиці протягом 25 років. Своєчасне звернення за допомогою до фахівців допоможе запобігти наслідки від вживання аптечних наркотиків.