Білочка у алкоголіка: що робити

Білочка у алкоголіка

 Алкогольний делірій, біла гарячка, в простолюдді білочка – так називають неадекватну поведінку алкоголіка, побічний ефект алкоголю, який виникає через хронічний алкоголізм або запойний алкоголізм.  Виявляється в агресивній поведінці, галюцинаціях, невиразній мові і не контрольованій поведінці алкоголіка.

білочка у алкоголіка

 Білочка у алкоголіка – це ознака того, що алкоголь руйнує не тільки печінку і призводить до захворювань у алкоголіків, але і відбивається на психічному стані людини.  Білочка – це небезпечний стан, перебуваючи в якому алкоголік може заподіяти шкоду собі і оточуючим людям.

Як допомогти алкоголіку

 Щоб допомогти алкоголіку, у якого білочка, ви повинні ізолювати його від зовнішнього світу.  Це допоможе захистити його від проблем, які він сам може для себе створити, перебуваючи в неадекватному стані під впливом алкоголю.  Враховуйте, що в стані алкогольного сп’яніння людина не контролює себе і свої дії.

 Якщо алкоголік переконаний, що може кинути пити без сторонньої допомоги – це ілюзія, яку необхідно зруйнувати.  Алкоголік потребує медикаментозної терапії, психотерапії і без допомоги фахівців не зможе позбутися від похмілля і відновити свій психологічний стан.

Викликати лікаря-нарколога на дом

 Скористайтеся послугою виклику лікаря-нарколога на дом, якщо у вас немає можливості приїхати в стаціонар і пройти курс лікування алкогольної залежності.  Нарколог проведе детоксикацію і допоможе вивести токсичні речовини з організму, призначить курс лікування, який допоможе вийти із запою і позбутися від алкогольного делірію.

алкогольна білочка

 Якщо у алкоголіка білочка, ви повинні звернутися за допомогою в медичний центр доктора Василенко, щоб допомогти алкоголіку.  Після огляду лікар-нарколог підбере необхідний курс медикаментозної терапії, і проведе обстеження організму і психіки для складання подальшого плану лікування алкоголізму.

Лікування алкоголізму

 Білочка від алкоголю виникає як наслідок зловживання спиртними напоями.  Це побічний ефект алкоголю, під час якого алкоголік не може відрізнити реальність від вигадки, перебуває на межі божевілля і потребує допомоги нарколога і психіатра.  Своєчасно звернувшись за допомогою ви допоможете алкоголіку позбутися білочки.

 Якщо у алкоголіка білочка – не намагайтеся протистояти людині, яка не контролює свої дії.  Зверніться до фахівців, які знають як діяти в такій ситуації і нададуть кваліфіковану допомогу алкоголіку і допоможуть стабілізувати його психологічний і фізичний стан.