Побічні ефекти наркотиків

Побічні ефекти від наркотиків

Побічні ефекти від наркотиків – це психічні розлади і фізичні наслідки вживання. До перших можна віднести параною, галюцинації, “флешбэки”, панічні страхи, шизофренію, думки про самогубство, клептоманію. Це побічні ефекти наркотиків, які руйнують психіку людини.

побічні ефекти наркотиків

До фізичних наслідків вживання наркотиків можна віднести захворювання наркоманів: гепатит, ВІЛ, СНІД. Крім того, при хронічному отруєнні організму токсичними речовинами, які містяться у складі наркотиків, можуть з’явиться трофічні виразки, абсцеси, епілептичні напади, судоми, втрата свідомості, передозування.

Як запобігти наслідки

Щоб запобігти наслідки вживання наркотиків потрібно проконсультуватися з лікарем наркологом-психіатром. Після того, як фахівець визначить стадію вживання наркотиків, він підбере лікування, яке допоможе запобігти наслідки наркотиків для організму і психіки.

Будь-яке лікування не принесе результат, якщо наркоман не відмовиться від вживання. Залежність від ПАР призводить до побічних ефектів. Чим довше наркоман отруює організм, тим більше ймовірність того, що наслідки від наркотиків будуть незворотними. Без медичної допомоги запобігти наслідки вживання неможливо.

Смертельні наслідки наркотиків

Наркотик – повільна смерть. У разі вживання синтетичних наркотиків побічні ефекти з’являються швидко. Це позначається на психологічному та фізичному стані наркомана. Із-за складу синтетичних наркотиків залежність від ПАР настає миттєво, і це призводить до побічних ефектів, які відображаються на всіх сферах особистості.

смертельні наслідки наркотиків

Смертельні наслідки наркотиків виникають при вживанні всіх видів наркотичних препаратів. Захворювання наркоманів призводять до смерті, передозування, кардинальних зовнішніх змін і незворотніх фізичних відхилень, аж до розумової відсталості та інвалідності.

Лікування залежності від наркотиків

Усунути побічні ефекти від наркотиків і назавжди позбутися від наркоманії можна. Якщо ви звернете увагу на ознаки вживання наркотиків, переконаєте наркомана пройти лікування залежності, скористаєтеся послугою виїзду лікаря-нарколога на дом, щоб фахівець провів тести на наркотики – у вас буде шанс позбутися від побічних ефектів.

В першу чергу наслідки вживання відбиваються на психічному, фізичному, емоційному стані наркомана. Руйнують сфери життя, роблять негативний вплив не тільки на життя наркомана, але і на життя навколишніх його людей. Щоб не допустити смертельних наслідків вживання необхідно вчасно звернутися за допомогою.