Наркоман не хоче лікуватися

Наркоман не хоче лікуватися

Якщо наркоман не хоче лікуватися – це проблема, яку можна усунути. Наркоман заперечує залежність від наркотиків, тому що відчуває страх викриття і сором перед родичами. Він не може кинути вживати наркотики і відмовитися від наркотичного ефекту, який первинно доставляє йому задоволення.

наркоман не хоче лікуватися

Щоб вилікувати наркомана знадобиться провести мотиваційну бесіду, щоб переконати наркомана пройти лікування. Коли людина усвідомлює, що у нього є проблема, вона прийме рішення пройти курс реабілітації від наркотичної залежності і вам не потрібно шукати примусове лікування наркоманії.

Як допомогти наркоману

Щоб допомогти наркоману кинути вживати наркотики ви повинні переконати його пройти тест на наркотики, щоб визначити, які наркотики і який період часу він вживав. Спираючись на результати огляду у лікаря-нарколога, фахівці медичного центру доктора Василенко підберуть ефективний план лікування наркоманії.

Як допомогти наркоману, якщо він цього не хоче? Якщо наркоман не хоче лікуватися, або намагається переконати вас в тому, що він контролює вживання наркотиків і може кинути в будь – який момент ви повинні допомогти йому подолати заперечення. У цьому вам допоможе пам’ятка для батьків наркомана.

Якщо дитина вживає наркотики

Якщо ваша дитина – наркоман, це результат відсутності профілактики наркоманії. Не намагайтеся використовувати метод примусового лікування наркоманії, ви можете знайти реабілітаційний центр для наркоманів в інтернеті, але уважно ознайомтеся з послугами та методами лікування, які там використовують.

допомогти наркоману

Якщо дитина вживає наркотики це завдає шкоди її емоційному, психологічному та фізичному стану. Ознаки вживання наркотиків: розширені зіниці, емоційні перепади, сонливість або навпаки енергійний стан, зниження апетиту і відсутність сну – свідчать про те, що вашій дитині потрібна допомога.

Переконати наркомана лікуватися

Щоб переконати наркомана пройти лікування скористайтеся послугою виїзду лікаря-нарколога на дом. Фахівець допоможе зняти ломку від наркотиків, після чого нарколог-психіатр проведе бесіду з наркоманом і допоможе йому прийняти рішення про добровільне проходження курсу відновлення і реабілітації після вживання наркотиків.

Після комплексного лікування наркоманії людина назавжди відмовиться від вживання наркотиків, забуде ейфорійні спогади про вживання, придбає систему принципів і цінностей, відновить довірчі відносини з сім’єю і позбудеться від бажання вживати наркотики.