Гіпнотарій: боротьба з наркоманією під час коронавірусу можлива!

Гіпнотарій: боротьба з наркоманією під час коронавірусу можлива!

Наркотична залежність – складне випробування для пацієнта і його близьких.

Однак в період карантину і вимушеної самоізоляції ситуація ускладнюється ще більше. Приватні клініки тимчасово припиняють прийом хворих. Вони змушені залишатися в чотирьох стінах з родичами без можливості отримати і наркотик, і кваліфіковану допомогу.

Що таке Гіпнотарій

Як правильно вчинити в ситуації, що склалася, щоб життя не перетворилося на справжнє пекло? Єдиний вірний спосіб вирішення проблеми – терапія залежності та психологічна підтримка рідних за допомогою онлайн-сервісу hypnotary.net.

Що таке Гіпнотарій?

Hypnotary.net – це унікальна розробка медичного центру Віталія Василенко. Над її створенням протягом багатьох років працювала команда клініки.

Сервіс акумулював у собі всі переваги проходження терапії в клініці. Можна сміливо стверджувати, що ефективність онлайн-лікування порівнянна з результатами традиційної госпіталізації.

Гіпнотарій спочатку створювався для підтримки наркозалежних та їхніх родичів після курсу лікування в клініці. Однак в актуальних умовах саме позбавлення від залежності в режимі онлайн може допомогти сотням хворих.

Пацієнти із залежністю – особлива група ризику

Карантин – серйозний і повністю виправданий захід в умовах пандемії. Однак варто пам’ятати про такі найважливіши нюанси, які диктує наркотична залежність:

  • Хворі зіткнуться з неможливістю отримати наркотичні речовини і, як наслідок, ламкою. Надання в цей момент кваліфікованої допомоги більш, ніж в 70% випадків дозволить позбутися від захворювання.
  • Особи з залежністю мають слабший імунітет, ніж здорові однолітки. Вони з більшою часткою ймовірності стануть вірусоносіями або захворіють.
  • У пацієнтів відсутня критика до свого стану. Навіть при наявності симптомів вірусної інфекції, вони здатні ігнорувати карантинні заходи. Це призведе до неконтрольованого поширення збудника і різкого збільшення числа нових хворих.
  • Ізоляція в одному приміщенні з наркоманом несе загрозу для здоров’я, а іноді і життя близьких. Напади агресії, особливо в разі відсутності наркотику, серед хворих – не рідкість.

Запобігти сумним наслідкам, зумовленим захворюванням, здатна тільки робота пацієнтів з досвідченими фахівцями. В рамках платформи hypnotary.net шанси позбутися залежності є у кожного, хто звернувся.

Переваги Гіпнотарію

Онлайн-сервіс Гіпнотарій – повноцінна клініка в домашніх умовах. Він стане кращим рішенням для пацієнтів під час карантину завдяки:

  • Економії коштів. Центр доктора Василенко запускає антикризову пропозицію – всього 3000 грн за курс лікування. Аналогів по співвідношенню “ціна / якість” просто не існує.
  • Можливості родичів повністю контролювати проходження курсу пацієнтом і самостійно отримувати допомогу фахівців.
  • Гнучкому графіку. Хворий сам коригує темп лікування, визначає тривалість занять.
  • Анонімності. Створення особистого кабінету на сайті не вимагає пред’явлення документів або особистої зустрічі.
  • Ефективності терапії. Більше 25 років успішної роботи і 5 тисяч вилікуваних пацієнтів – ось статистика діяльності клініки Василенко. Онлайн-платформа нітрохи не поступається за результативністю лікування в стінах установи.

Гіпнотарій створений для хворих, готових боротися, але які не мають бажання або можливості звертатися в реабілітаційні центри. Працюючи з професіоналами дистанційно, вони зможуть успішно повернутися до звичного життя.