Як змусити алкоголіка лікуватися

Алкогольна залежність

Алкогольна залежність розвивається шляхом експериментів над власним організмом. Спочатку людина вживає слабоалкогольні напої, але з часом ефект від них слабшає і залежний переходить до більш міцних спиртних напоїв, таких як горілка, коньяк, вино.

алкоголік

На ранній стадії алкоголь допомагає розслабитися і впоратися з напругою, а наступна стадія підносить похмільний синдром, який змушує алкозависимого випивати для того, щоб стабілізувати свій стан.

Як переконати алкоголіка лікуватися

Як переконати алкоголіка лікуватися? Важливо розуміти, що в стані алкогольного сп’яніння або при похмільному синдромі людина не здатна адекватно сприймати інформацію і міркувати на тему лікування алкогольної залежності. Заперечення власних проблем у житті через алкогольну залежність – це не що інше, як захисний механізм, який дає можливість виправдати своє постійне вживання спиртного.

Лікування буде ефективним тільки в тому випадку, якщо воно буде добровільним. Медичний центр доктора Василенко надає послугу мотиваційної роботи перед тим, як алкоголік почне лікуватися. Консультація нарколога на дому допоможе алкозалежному сформувати чітку позицію відмови від алкоголю на користь здорового способу життя.

Детоксикація

Детоксикація допоможе стабілізувати стан алкоголіка шляхом очищення організму від токсинів. Ця процедура стане першим кроком на шляху до повного лікування від алкогольної залежності.

детоксикація

Якщо ви або ваша близька людина страждає від запійного алкоголізму, то існує ризик вживання алкоголю під час лікування, що може призвести до незворотних наслідків. Фахівці рекомендують пройти лікування в умовах стаціонару під цілодобовим наглядом кваліфікованих лікарів.

Як кинути пити назавжди

Для того, щоб раз і назавжди подолати алкогольну залежність необхідно пройти повне лікування: детоксикацію, реабілітацію, соціальну адаптацію, в медичному центрі доктора Василенко. Для початку, лікарі обстежують стан організму і діагностують стадію алкогольної залежності.

Після чого буде призначений індивідуальний план лікування, згідно з яким буде прийнято комплекс заходів, спрямованих на повне відновлення фізичного і психічного здоров’я алкоголіка. В деяких випадках лікар-нарколог рекомендує виконати процедуру кодування або підшивки для закріплення результату реабілітації. Це допомагає досягти стійкої ремісії і повної відмови від вживання спиртного назавжди.