Ознаки алкоголізму у чоловіків та жінок

Ознаки алкоголізму у чоловіків

Поширені ознаки вживання алкоголю можна помітити на обличчі.  Опухле обличчя, синці під очима, почервоніння через розширення судин під час вживання спиртного.  Ознаки алкоголізму у чоловіків видно неозброєним оком: неохайний зовнішній вигляд, зайва вага, поганий запах з рота і відсутність особистої гігієни.

чоловічий алкоголізм

Алкоголіка можна помітити за поведінкою.  Спиртні напої призводять до психічних розладів і у чоловіків ознаками алкоголізму можна вважати неадекватну поведінку, галюцинації, запійний алкоголізм, білу гарячку, безпідставні напади люті і агресії.  Пивний алкоголізм також часто зустрічається у представників “сильної статі”.

Ознаки алкоголізму у жінок

Ознаки алкоголізму у жінок в першу чергу відбиваються на зовнішності.  Червоне набрякле обличчя, висипи на шкірі, сальні волосся.  Жінка, яка зловживає спиртними напоями перестає доглядати за собою, тому що на першому місці у неї зустрічі з товаришами по чарці і розпивання спиртних напоїв.

Жіночий алкоголізм важче піддається лікуванню при хронічному вживанні спиртного.  Крім того, алкоголізм у жінок похилого віку дуже небезпечний і може призвести до серйозних наслідків у вигляді захворювань алкоголіків.  Щоб допомогти жінці кинути пити їй потрібна медикаментозна та психотерапевтична допомога.

Ознаки психологічної залежності

Ознаки психологічної залежності від алкоголюце в першу чергу збільшення дозування спиртного.  Після помірного вживання алкоголю у людини зростає толерантність, знижується засвоюваність спиртного організмом і виникає абстиненція.  Тяга до алкоголю збільшується і розвивається психологічна залежність.

жіночий алкоголізм

Нав’язливе бажання випити, щоб позбутися від похмілля і поліпшити своє самопочуття призводить до того, що алкоголік не може зупинитися і вийти з запою на дому.  Товариші по чарці провокують вживати алкоголь щодня, а у залежної людини відсутня сила волі, щоб відмовитися від спиртних напоїв.

Жіночий і чоловічий алкоголізм

Лікування жіночого і чоловічого алкоголізму починається з виклику лікаря-нарколога на дом.  Допомога фахівця полягає в детоксикації та виведення з запою в разі потреби.  Лікар підбере необхідний курс медикаментозної терапії і призначить стаціонарне лікування алкоголізму.

Вилікувати алкоголіка назавжди можна.  Результат реабілітації від алкогольної залежності залежить від мотивації і бажання самої людини кинути пити.  На форумах про лікування алкоголізму ви можете знайти докладну інформацію про методи лікування.  Зверніться до фахівців, щоб запобігти розвитку алкоголізму у чоловіків і жінок.