Чому алкоголік не може кинути пити

Алкоголік не може кинути пити

Алкоголізм – невиліковний, це думка скептиків, людей, які не раз стикалися з тим, що реабілітація не приносить результат, а примусове лікування алкоголізму є не ефективним. Алкоголік не може кинути пити – так кажуть ті, хто пробували кинути пити самостійно, але не досягли успіху.

алкоголік не може кинути пити

Насправді алкоголік не може кинути пити з однієї причини – відсутності бажання пройти лікування від алкогольної залежності. Якщо людина страждає від запійного алкоголізму або надмірного вживання алкоголю, вона не може тверезо мислити і оцінити шкоду, що алкоголь завдає організму.

Алкоголік може кинути пити

Алкоголік може кинути пити, якщо у нього є розуміння того, що алкоголь завдає шкоди його фізичному і психологічному стану. Багато алкоголіків пробують кинути пити самостійно, але безуспішно. Після невеликої ремісії (утримання від вживання спиртного) настає зрив.

Це відбувається тому, що алкоголік потребує професійної допомоги. Лікар-нарколог медичного центру доктора Василенко допоможе позбавитися від похмілля, проведе детоксикацію для очищення організму від токсинів і підбере ефективний курс медикаментозної терапії для стабілізації стану організму.

Як вилікувати алкоголіка

Вилікувати алкоголіка можна, якщо не намагатися вирішити проблему за допомогою лікування алкоголізму без відома людини. На форумах для алкоголіків часто можна зустріти інформацію про те, що цей метод є ефективним, але це не так. Насправді відмовитися від спиртного можна, якщо у людини є бажання кинути пити.

алкоголік може кинути пити

Назавжди позбутися від алкогольної залежності можна за допомогою комплексного лікування від алкоголізму в медичному центрі доктора Василенко. Крім детоксикації, підшивки і кодування від алкоголізму, лікарі, психологи і психіатри надають психологічну допомогу, яка допомагає алкоголіку позбутися психологічної залежності.

Лікування алкоголізму

Лікування алкоголізму – це не тільки повне відновлення організму після тривалого отруєння токсичними речовинами, які містяться у складі спиртних напоїв. Це допомога психологів і психіатрів, сімейні консультації, які спрямовані на повне позбавлення від бажання вживати алкоголь.

Після курсу відновлення і реабілітації від алкогольної залежності, ви назавжди забудете про стан алкогольного сп’яніння, який раніше приносив вам задоволення. Ви відмовитеся від алкоголю назавжди і приймете рішення змінити своє життя, в якому більше не буде місця для спиртних і слабоалкогольних напоїв.