Причини пройти лікування алкоголізму

Як відмовитися від алкоголю

Щоб відмовитися від вживання алкоголю у людини повинно бути розуміння того, що помірне розпивання спиртного переросло в хронічний алкоголізм.  Визнання своєї проблеми – це перший крок на шляху лікування.  Відновлення психологічного стану і здоров’я алкоголіка займе 21 день в медичному центрі доктора Василенко.

причини кинути пити

Ми допоможемо переконати алкоголіка лікуватися, якщо він відмовляється від допомоги.  В першу чергу людина повинна добровільно погодитися пройти курс лікування алкоголізму в стаціонарі.  Тоді відмовитися від алкоголю буде легше, ніж при повному запереченні проблем.  Пройдіть тест, щоб відповісти на питання: “Я – алкоголік?”

Причини пройти лікування

Причини, за якими п’яниці звертаються за допомогою в медичний центр доктора Василенко у кожного свої.  Хтось втомився боротися з похмільним синдромом, у кого-то з’явилися проблеми з печінкою або серцево-судинною системою через алкоголізм.  Але у всіх алкоголіків є загальні причини пройти лікування алкоголізму:

  • Родина.  Алкоголізм відбивається на соціальній сфері.  Сім’я алкоголіка страждає від постійних запоїв, агресії, білої гарячки.  Усвідомлюючи це, у алкоголіка з’являється бажання позбутися від алкоголізму.
  • Фінанси.  Купити спиртні або слабоалкогольні напої можна в будь-якому магазині.  Але ціна на алкоголь не дешева.  Алкоголізм завдає “удар по кишені”, це ще одна причина відмовитися від вживання алкоголю.
  • Здоров’яШкода алкоголю для організму людини доведена.  Чим більше ви п’єте, тим більшій небезпеці піддаєте своє здоров’я.  Якщо ви помітили побічні ефекти алкоголізму для організму – у вас є привід кинути пити.
  • Зовнішній вигляд.  Через опухле обличчя, мішки під очима, проблемну шкіру, брудний одяг алкоголік відштовхує оточуючих, і навіть влаштуватися на роботу стає проблематично.  Щоб поліпшити зовнішній вигляд потрібно відмовитися від алкоголю.
  • Депресія.  Глибокі депресії бувають у алкоголіків в періоди абстинентного синдрому, коли присутні наслідки алкоголізму – апатія, дратівливість, депресія.  Вийти з цього стану можна за допомогою лікування.

Де пройти лікування

Пройти лікування алкоголізму в медичному центрі доктора Василенко – значить не тільки кинути пити, але і пройти повне медичне обстеження, отримати допомогу нарколога, психолога, психотерапевта, медичного персоналу.  Комплексне лікування алкогольної залежності в стаціонарі допоможе вам кинути пити назавжди.

як допомогти алкоголіку кинути пити

При виборі установи для реабілітації алкоголіків, зверніть увагу на ліцензії для проведення послуг кодування і підшивки від алкоголізму, а також на надання медичних послуг.  Досвід роботи лікарів медичного центру доктора Василенко – 25 років.  Це показник компетентності та професіоналізму.

Методи лікування

Лікар-нарколог проведе необхідні дослідження стану здоров’я та психіки, щоб підібрати ефективний метод лікування алкоголізму.  У більшості випадків ми рекомендуємо пройти психотерапевтичне і медикаментозне лікування.  Після комплексної терапії алкоголік позбудеться тяги і побічних ефектів вживання алкоголю.

Відновлення організму і психологічного стану алкоголіка в стаціонарі проходить під наглядом фахівців.  Цілодобово залежна людина може отримати допомогу психолога та нарколога, щоб поліпшити своє самопочуття і отримати моральну підтримку протягом курсу лікування алкоголізму.