Як діє підшивка від алкоголю

Підшивка від алкоголю

Ефект підшивки від алкоголю допомагає позбутися від тяги по вживанню спиртного і позбутися від залежності.  Після підшивки в організмі знаходитися препарат, який блокує дію алкоголю.  Лікарі забороняють вживати спиртне після підшивки з метою перевірити ефект від підшивки.

підшивка

Після проведення процедури нарколог може провести провокацію, яка наочно продемонструє як працює підшивка від алкоголю.  Після потрапляння в організм навіть невеликої кількості спиртного настає гостра інтоксикація і алкоголік відчуває дискомфорт і симптоми алкогольного отруєння.

Дія підшивки

Перед підшивкою від алкоголізму нарколог-психіатр проводить бесіду з алкоголіком, щоб виявити ступінь його мотивації на відмову від вживання спиртного.  Лікар розповідає людині про дію підшивки і наслідки вживання алкоголю для організму після проведення процедури.

  • Психотерапевтичний вплив підшивки допомагає алкоголіку усвідомити, що надмірне вживання алкоголю і навіть розпивання слабоалкогольних напоїв після підшивки може привести до смерті або інвалідності.
  • Медикаментозна дія підшивки це внутрішньовенне введення або підшкірне вшивання препарату, який блокує ефект алкоголю.  У деяких випадках дія підшивки досягається за рахунок прийому лікарських засобів перорально.

Препарат для проведення процедури підшивки від алкоголізму підбирається лікарем-наркологом індивідуально.  Після медичного обстеження нарколог визначає стадію алкогольної залежності і підбирає ефективний лікарський засіб, завдання якого позбавити людину від алкоголізму.

Плюси підшивки

До плюсів підшивки від алкоголізму можна віднести довгостроковий ефект від процедури, відсутність тяги до спиртних напоїв, подолання хімічної залежності.  Більшість алкоголіків після підшивки назавжди кидають пити і повертаються до тверезого способу життя в соціальне середовище.

лікування алкоголізма підшивкой

Підшивка дозволяє запобігти зриву після реабілітації, якщо процедура проводиться по завершенню курсу стаціонарного лікування алкоголізму.  Лікарі рекомендують комплексну терапію, для досягнення позитивного результату.  Після підшивки і реабілітації алкоголік назавжди позбудеться від бажання вживати алкоголь.

Протипоказання

Метод підшивки має протипоказання.  Якщо у алкоголіка є психічні захворювання, цукровий діабет, хвороби серцево-судинної системи або вагітність, у разі жіночого алкоголізму – процедуру підшивки не можна проводити.  Медикаментозне лікування при алкоголізмі проводитися при відсутності протипоказань.

Перед проведенням процедури необхідно отримати консультацію лікаря-нарколога.  Після обстеження лікар складе індивідуальну програму відновлення після алкоголізму і проведе процедуру підшивки або кодування.  Укол від алкоголізму – ефективний метод допомоги тим, хто п’є, кинути вживати спиртне.