Що робити якщо дружина п’є

Жіночий алкоголізм

Проблема жіночого алкоголізму на жаль актуальна на сьогоднішній день.  У жінок психологічна залежність до спиртного виникає швидше, ніж у чоловіків.  Також фактор генетичної схильності до алкоголізму у жінок може вплинути на розвиток алкогольної залежності в будь-якому віці.

жінка алкоголічка

Не тільки дорослі жінки схильні до цієї проблемиПияцтво в літньому віці у жінок – не рідкість.  Алкоголізм в підлітковому віці у дівчат починається з помірного вживання спиртного або слабоалкогольних напоїв, і призводить до хронічного алкоголізму, коли жінка не може кинути пити самостійно.

Лікування жіночого алкоголізму

Перший етап лікування жіночого алкоголізму – консультація лікаря-нарколога та детоксикація організму.  Щоб позбавити дівчину від похмілля і вивести токсичні речовини з крові вона повинна пройти детоксикацію в стаціонарі.  Після цього, нарколог підбере ефективні методи лікування алкоголізму в кожному випадку індивідуально.

Відновлення психіки за допомогою сеансів супер стрес-шокової терапії допоможуть жінці усвідомити шкоду алкоголю для організму і життя в цілому.  Позбутися від тяги і бажання вживати спиртне допоможуть психологи і психотерапевти медичного центру доктора Василенко.  Ми допоможемо вам впоратися з психологічною залежністю.

Що робити якщо дружина п’є

Якщо у вас в родині є жінка з алкоголізмом – не відкладайте рішення проблеми на завтра.  З кожним днем ​​алкоголізм буде руйнувати здоров’я та психологічний стан.  У жінок часто трапляються зриви, алкоголь впливає на вагітність і можливість зачати дитину, і якщо не усунути проблему вчасно, вона буде посилюватися.

жінка алкоголічка

Якщо дружина п’є, ви повинні звернутися до компетентних співробітників медичного центру доктора Василенко.  Лікар-нарколог допоможе подолати страх і заперечення і переконати жінку пройти лікування алкогольної залежності, якщо вона відмовляється від допомоги.  Комплексне лікування алкоголізму допоможе жінці кинути пити назавжди.

Як допомогти алкоголічці

Алкоголізм у жінок призводить до незворотних руйнувань в організмі і психіці.  Якщо ви помітили ознаки алкоголізму на ранній стадії, позбутися проблеми буде легше.  Ваше завдання – зберігати спокій і довіритися професіоналам.  Не використовуйте народні методи для лікування алкоголізму, це може погіршити стан алкоголічки.

Щоб допомогти алкоголічці відмовитися від вживання спиртного, необхідно викликати лікаря-нарколога на дом або приїхати в стаціонар медичного центру доктора Василенко для проведення необхідних обстежень організму і складання плану лікування алкогольної залежності.