Пивний алкоголізм: симптоми і лікування

Що таке пивний алкоголізм

Пивний алкоголізм-це серйозна проблема, з якою стикається не тільки молодь, але і зрілі люди. Пиво, здавалося б, нешкідливий напій, який багато людей вживають за вечерею, під час відпочинку влітку і ніхто не замислюється про те, що пиво викликає алкогольну залежність.

залежність від пива

Але насправді, у людей з високою схильністю до алкоголізму миттєво формується звикання. Толерантність до пива зростає і організму потрібно все більше алкоголю для досягнення стану алкогольного сп’яніння. Не варто недооцінювати пивний алкоголізм, вживання пива викликає залежність.

Симптоми пивного алкоголізму

Вживання пива на перший погляд не носить хронічний характер. Більшість людей п’ють пиво і не замислюються про те, як одна банка пива перетворюється на зловживання алкоголем. Перша ознака пивного алкоголізму – це потреба збільшувати кількість спиртного, для досягнення ейфорії.

Толерантність до пива зростає і разом з цим з’являється психологічне бажання вживати алкоголь. Ще одним симптомом пивного алкоголізму є заперечення проблем з алкоголем і небажання пройти лікування, щоб позбутися від залежності. Крім того, похмілля або алкогольний делірій також свідчать про наявність проблем з алкоголем.

Помірне вживання пива

Чи допоможе помірне вживання пива запобігти розвитку алкоголізму і шкоди алкоголю для організму – це спірне питання. Деякі люди переконані, що пиво це безпечний спиртний напій з-за низького вмісту спирту в складі, наприклад порівняно з горілкою чи коньяком.

пивний алкоголізм

Але коли з’являються побічні ефекти від вживання – похмільний синдром, алкогольне отруєння, біла гарячка, тоді людина починає замислюватися про те, що у неї є проблеми зі зловживанням пива. Помірне вживання пива не може запобігти розвитку алкогольної залежності.

Лікування пивного алкоголізму

Лікування пивного алкоголізму можливо трьома методами. Перший – дистанційне лікування за допомогою послуги виїзду лікаря-нарколога на дом. Лікар проведе детоксикацію і допоможе вийти з запою на дому при необхідності, а також надасть першу допомогу при алкогольному отруєнні.

Другий метод – комплексне лікування алкоголізму в стаціонарі за допомогою команди фахівців з хімічної залежності, які підберуть індивідуальний план лікування і допоможуть відмовитися від алкоголю назавжди. Третій метод – кодування або підшивка від алкоголю.

Це допоможе на певний час утриматися від вживання алкоголю, а також позбутися патологічного потягу до вживання спиртного. Вибір методу для лікування алкоголізму залежить від стадії пивного алкоголізму і шкоди, що алкоголь завдав організму. Лікарі допоможуть підібрати для вас ефективний метод лікування алкоголізму.