Вплив алкоголю на підлітковий організм

Алкоголь в підлітковому віці

Вживання алкоголю в підлітковому віці може обернутися не тільки проблемами в школі, прогулами, зниженням успішності, але і серйозними проблемами для здоров’я підлітка. Крім того, реакція алкоголю на не сформований підлітковий організм може мати непередбачуваний ефект і закінчиться алкогольним отруєнням.

шкода алкоголю для підлітка

Алкоголь руйнує печінку, нирки, завдає негативного впливу на серцево-судинну систему, центральну нервову систему і психіку підлітка. У більшості випадків, вживання алкоголю в підлітковому віці призводить до розвитку алкогольної залежності і потребує лікування в майбутньому.

Вплив алкоголю на підлітка

Вплив алкоголю на підлітка можна описати первинним бажанням догодити одноліткам, багато підлітків думають що це спосіб привернути до себе увагу і заробити авторитет в очах однокласників і старшокласників. Підлітки легко піддаються чужому впливу і вживанням алкоголю це може не обмежитися.

Зниження успішності і відсутність інтересу до навчання витісняє вживання алкоголю після школи в компанії друзів. Алкоголь впливає на всі сфери життя підлітка і з часом у дитини зникає інтерес до тверезого способу життя, тому що алкоголь допомагає підлітку розслабитися, відчути ейфорію.

Підлітковий алкоголізм

Підлітковий алкоголізм – це проблема не тільки дитини, але і сім’ї, школи. Якщо у навчальному закладі не проводитися профілактика алкоголізму в підлітковому віці, ймовірність того, що у дитини з’явиться бажання вживати алкоголь зростає. Підліток не усвідомлює, якої шкоди алкоголь завдає організму і які наслідки його чекають у майбутньому.

алкоголізм у підлітка

Алкоголізм в підлітковому віці це серйозна проблема, яка вимагає негайного втручання батьків. Завдання сім’ї – звернутися за допомогою до фахівців, щоб визначити стадію алкоголізму і підібрати ефективний курс відновлення і реабілітації після вживання алкоголю.

Лікування підліткового алкоголізму

Лікування підліткового алкоголізму починається з медичного обстеження у лікаря-нарколога та огляду у психологів і психіатрів. Це перший етап, який допоможе визначити причину згубної пристрасті до алкоголю в підлітковому віці. Якщо ваша дитина заперечує алкоголізм – вам знадобиться допомога психологів, щоб переконати його в необхідності лікування.

Наступний етап лікуваннядетоксикація, для виведення токсичних речовин з організму. Після того, як підліток позбудеться від похмільного синдрому і його стан стабілізується, лікарі медичного центру доктора Василенко підберуть курс реабілітації, який допоможе відмовитися від вживання алкоголю назавжди.