Як вилікувати наркомана

Чому наркоман не хоче лікуватися

Відмовитися від вживання наркотиків не просто. Багато людей, які не знають особливостей розвитку залежності від ПАР вважають, що у наркомана немає сили волі, якщо він не може кинути вживати наркотик самостійно.

наркоман не хоче лікуватися

Але якщо заглибитися в проблему і проконсультуватися з фахівцями ви зрозумієте, що вживати наркотики – це усвідомлений вибір наркомана, але коли зростає толерантність, наркоман не може протистояти нав’язливим бажанням вживати і змушений шукати нову дозу, щоб позбутися від ломки.

Наркоман хоче лікуватися

Коли наркоман усвідомлює, що кинути вживати наркотики самостійно неможливо у нього з’являється бажання пройти курс лікування наркоманії. Але якщо потреба у вживанні, настільки сильна, що заперечення очевидних проблем з наркотиками заважає прийняти допомогу фахівців, тоді першим етапом буде мотиваційна бесіда та подолання заперечення.

За допомогою психотерапевтичних методів наркоман захоче відмовитися від вживання наркотиків і погодиться пройти курс лікування в стаціонарі медичного центру доктора Василенко.

Примусове лікування

Не забувайте про те, що примусове лікування наркоманії не ефективно. Змусити наркомана відмовитися від того, що, на його думку, приносить йому задоволення і переконати його у зворотному без допомоги фахівців неможливо.

як вилікувати наркомана

Примусове лікування наркоманії – це психологічне насильство, яке говорить про некомпетентність. Якщо вам пропонують змусити наркомана пройти лікування – будьте обережні, ви потрапили в пастку шахраїв. Таке лікування не тільки не принесе позитивний результат, але і призведе до втрати довіри і втрати віри в те, що кинути вживати наркотики можна.

Як вилікувати наркомана

Вилікувати наркомана можна, якщо вчасно звернути увагу на ознаки вживання наркотиків. При виборі медичного центру для лікування наркоманії зверніть увагу на професіоналізм і досвід роботи співробітників і методи, які вони використовують для реабілітації наркозалежних.

Унікальні методики лікування наркоманії в медичному центрі доктора Василенко успішно застосовуються на практиці більше 25 років. Кількість людей, яким лікування наркоманії допомогло, збільшується з кожним днем. Це свідчить про те, що наркоманія виліковна, якщо ви звертаєтеся до компетентних співробітників і не зневажаєте рекомендаціями спеціалістів після лікування.