Лікування алкоголізму уколом

Укол від алкоголізму

Укол від алкоголізму – про цей чудодійний метод лікування алкогольної залежності можна часто зустріти інформацію на форумах для алкоголіків.  Ліки від алкоголізму які вводяться в організм сприяють позбавленню від психологічної залежності від спиртного, а також допомагають позбутися від тяги до алкогольних напоїв.

лікування алкоголізму уколом

Для лікування алкоголізму уколом необхідно проконсультуватися з лікарем-наркологом.  Фахівець допоможе підібрати препарат, який буде ефективним в кожному окремому випадку, в залежності від індивідуальних особливостей організму, стану психіки і стадії алкоголізму.  Після діагностики лікар-нарколог проведе процедуру кодування в стаціонарі.

Ефект уколу від алкоголізму

Ефект уколу від алкоголізму можна описати з боку фізичного і психологічного стану.  На фізичному рівні підшивка ампули від алкоголізму позбавляє алкоголіка від стану алкогольного сп’яніння, яке виникало раніше.  На психологічному – допомагає усунути нав’язливе бажання випити і відмовитися від вживання спиртного.

При проведенні процедури підшивки від алкоголізму уколом існує рекомендація – не пити протягом п’яти днів перед процедурою.  Якщо алкоголік відчуває похмілля або страждає від запійного алкоголізму, то утриматися від вживання на такий період часу стає неможливим і людина потребує детоксикації.

Лікування алкоголізму уколом

Лікування алкоголізму уколом – це допоміжний метод, який проводитися після комплексного лікування алкогольної залежності в стаціонарі медичного центру доктора Василенко.  Нарколог-психіатр проводить процедуру в стерильних умовах стаціонару.  У період відновлення алкоголік знаходиться під цілодобовим наглядом фахівців.

лікування алкоголізму уколом

Вилікувати алкоголізм назавжди деякі люди намагаються за допомогою народних методів або примусового лікування, але ці методи не є ефективними.  Основна умова при проведенні уколу від алкоголізму – це добровільне бажання людини кинути пити.  Якщо алкоголік не хоче лікуватися – фахівці допоможуть переконати його відмовитися від спиртного.

Підшивка або кодування

Укол від алкоголізму відноситься до методу підшивки від алкоголю.  Ампула з діючою речовиною, завдання якої позбавити алкоголіка від фізичного та психологічного потягу до вживання вводиться внутрішньовенно або за рахунок вшивання ампули в сідницю.  Ефект ампули від алкоголю триває певний термін, після чого лікарі рекомендують повторити процедуру.

Комплексна допомога для алкоголіків – це курс реабілітації в стаціонарі.  Перевага стаціонарного лікування алкоголізму в тому, що людина, яка страждає від алкогольної залежності знаходиться під наглядом цілодобово і отримує всебічну допомогу фахівців.  Анонімне лікування алкоголізму уколом допоможе назавжди позбутися від алкогольної залежності.