Ознаки вжавання солі

Як дізнатися що наркоман під впливом солі

Соліпопулярний наркотик 21 століття, який миттєво викликає залежність, що руйнує психіку і організм. Наслідки вживання солей в деяких випадках можуть бути незворотними.

наркотик сіль ознаки вживання

Це залежить від дозування, тривалості отруєння організму, стану організму та психіки, виду вживання (вдихати через ніс, ін’єкційне вживання, куріння). Якщо у вас є підозри, що людина вживає солі, вам необхідно знати найпоширеніші ознаки вживання наркотиків.

Ознаки вживання солей

Візуально можна розпізнати вживання солей за зовнішнім виглядом наркомана. Розширені зіниці, збудження, гіперактивність, безсоння, виснаження організму – це ознаки вживання солей. При ін’єкційному вживанні ви можете помітити сліди від уколів на тілі наркомана, зазвичай на руках або в області паху.

У деяких випадках наркомани вживають сіль внутрішньом’язово, і помітити це можна при ретельному огляді тіла людини. Зміни в поведінці також є «тривожним дзвіночком». Якщо раніше людина була відповідальною, заощаджувала гроші, мала велике коло друзів і захоплень, то після вживання солей ситуація напевно змінилася.

Наркоман стає замкнутим, безвідповідальним, має борги або кредити, коло його інтересів звужується до спілкування з людьми, які вживають наркотики, пошуку нової дози та вживання солей.

Пройти тест на наркотики

Напевно визначити вживання солей можна двома способами. За допомогою аптечного тесту на наркотики. Але в цьому випадку може знадобитися декілька спроб, тому що існує ризик недостовірної інформації при вживанні синтетичних наркотиків. Такі аналізи можна провести в домашніх умовах.

пройти тест на вживання наркотиків

Якщо ви хочете переконатися в тому, що ваш родич вживає солі, вам необхідно звернутися до нарколога. Лікар-нарколог медичного центру доктора Василенко проведе огляд і діагностику, а також лабораторні аналізи сечі і крові, щоб визначити наявність наркотику в організмі. Якщо результати підтвердилися, лікар підбере лікування залежності від солей в стаціонарі медичного центру доктора Василенко.

Лікування залежності від солей

Сольові наркомани піддають небезпеці своє життя. При ін’єкційному вживанні високий ризик передозування і інфекційних захворювань (ВІЛ, СНІД, гепатит, коронавірус). На ранній стадії залежності від солей позбутися наслідків вживання можна швидше, ніж при хронічному отруєнні організму.

Щоб відновитися після вживання солі лікарі медичного центру рекомендують комплексне лікування наркоманії. За допомогою кваліфікованих фахівців, унікальних методик реабілітації та власним бажанням кинути вживати наркотики ви зможете назавжди позбутися від ейфорійної пам’яті і наслідків вживання солей для організму.