Як розвивається алкогольна залежність

Розвиток алкогольної залежності

Розвивається алкогольна залежність поступово, коли збільшується толерантність організму до спиртних напоїв. Люди, які зловживають спиртними напоями, страждають від похмільного синдрому, алкогольної інтоксикації та інших побічних ефектів від вживання спиртного.

залежність від алкоголю

Шкода алкоголю для здоров’я доведена, і до тих пір, поки алкогольна залежність розвивається, людина може не усвідомлювати проблеми, з якою зіткнулась. І лише на останній стадії алкоголізму задуматися про те, як кинути пити.

Стадії алкогольної залежності

Стадії алкоголізму у чоловіків і у жінок однакові. Спочатку, вживання алкоголю нібито служить способом зняти стрес і позбутися від напруги, розслабитися і весело провести час. Поступово формується звичка і неможливість справлятися з життєвими труднощами без спиртних напоїв.

  • Перша стадія алкоголізму характеризується тим, що у людини підвищується інтерес до алкогольних напоїв. Кількість алкоголю, яка допомагає досягти стану алкогольного сп’яніння збільшується, але людина впевнена, що вона контролює ситуацію і заперечує проблеми з алкоголем.
  • Друга стадія алкоголізму помітно ускладнює ситуацію тим, що підвищується толерантність до спиртних напоїв, з’являється нав’язливе бажання вживати алкоголь, щоб поліпшити самопочуття і позбутися від абстинентного синдрому (похмілля). Перерви у вживанні скорочуються, з’являється бажання постійно перебувати в стані алкогольного сп’яніння.
  • Третя стадія алкоголізму характеризується появою побічних ефектів від вживання алкоголю. Можуть з’явитися епілепсія, судоми, алкогольний психоз, втрата пам’яті, зниження зору, марення, галюцинації. В кінцевому результаті людина деградує, її коло інтересів звужується, з’являються порушення в психіці і стрімко погіршується стан організму.

Як запобігти розвитку алкогольної залежності

Щоб запобігти розвитку алкогольної залежності та знизити ризик появи серцевих захворювань, цирозу печінки, психічних розладів та інших неминучих наслідків вживання алкоголю необхідно звернути увагу на перші симптоми розвитку алкогольної залежності та вжити заходи, щоб запобігти їх подальший розвиток.

лікування від алкоголізму

Звернувшись за допомогою в медичний центр доктора Василенко, фахівці підберуть для вас комплексне лікування алкогольної залежності. Щоб отримати допомогу медичного персоналу на дому ви можете скористатися послугою виїзду лікаря-нарколога на дом. Після детоксикації нарколог підбере для вас ефективний метод лікування алкоголізму, запропонує пройти курс реабілітації або провести процедуру підшивки або кодування від алкогольної залежності.