Гідазепам: що це, ефект передозування, наслідки вживання та лікування залежності

Що таке Гідазепам

 Гідазепам – медичний препарат, який лікарі призначають як транквілізатор при судомах. Відмінна риса Гідазепаму від інших транквілізаторів – він має активуючу дію, а не седативну і розслаблюючим ефектом.

гідазепам

Він відноситься до бензодеазепінів, надає дію на центральну нервову систему організму, Гідазепам володіє низкою показань і протипоказань. Призначається строго за рекомендацією лікаря, але купити Гідазепам без рецепта в аптеці не становить проблеми.

Ефект Гідазепаму

Часто Гідазепам наркомани використовують з іншими наркотичними анальгетиками, алкоголем, седативними засобами та антидепресантами, які можна купити в аптеці для посилення наркотичного ефекту.

Після вживання наркоман відчуває розслаблення, ейфорію, у нього збільшується працездатність, ставє ясним мислення і Гідазепам діє як заспокійливий засіб на центральну нервову систему організму, що допомагає позбутися від напруги і стресу.

Передозування

Передозування Гідазепамом можлива у разі одночасного вживання наркотику з алкоголем або з іншими препаратами психотропної дії. При передозуванні можна помітити такі симптоми, як запаморочення, нудота, блювота, головний біль, м’язові судоми і спазми.

передозування гідазепам

При передозуванні Гідазепамом необхідно звернутися до фахівців медичного центру доктора Василенко, щоб уникнути наслідків від вживання та вивести токсичні речовини з організму. Викликати лікаря-нарколога на дом можна для проведення детоксикації, консультації та складання індивідуального плану лікування залежно від Гідазепаму.

Наслідки вживання

Наслідки вживання Гідазепаму полягають не тільки в абстинентному синдромі (наркотичної ломки), але і у психологічних змінах.

Коли бажання вживати переважає, наркоман не може контролювати свої дії, у нього з’являються депресія, агресія, емоційні перепади, дратівливість, психічні розлади, нав’язливі думки.

Проблеми, з якими стикається наркоман, починаються в той момент, коли Гідазепам не приносить задоволення, а навпаки заподіює фізичний біль і психологічний дискомфорт.

Лікування залежності

Лікування залежності від Гідазепаму в медичному центрі доктора Василенко – це необхідна міра, щоб усунути наслідки від хронічного отруєння організму токсичними речовинами, позбутися від ломки, а також назавжди відмовитися від вживання наркотиків.

залежність від гідазепама

Курс лікування наркоманії підбирається індивідуально для кожного після огляду нарколога, та інших лікарів. Щоб впоратися з проблемою наркоманії, необхідно подолати заперечення і довіритися фахівцям з хімічної залежності. Якщо ви не знаєте, як кинути вживати Гідазепам – проконсультуйтеся з лікарями медичного центру доктора Василенко.