Результат примусового лікування наркоманії

Ефект примусового лікування наркоманії

Багато зневірених людей думають, що ефект примусового лікування наркоманії допоможе наркоману назавжди позбутися від залежності. Але це хибні переконання, які не мають нічого спільного з реальним станом речей. Примусове лікування наркоманії неефективно, це доведено.

методи лікування наркоманії

На практиці люди звертаються в реабілітаційних центрів, які використовують метод примусового лікування наркоманії і в кінцевому підсумку бачать, що результату немає, а стан наркомана тільки погіршився. Це говорить про те, що примусове лікування наркоманії не допомагає позбавитися від наркотичної залежності.

Не вибирайте примусове лікування

Вибираючи примусове лікування наркоманії ви піддаєте небезпеці психологічний та фізичний стан людини, яка вживає наркотики. На форумах лікування наркоманії можна знайти інформацію про жорстоке поводження з наркоманами в реабілітаційних центрах, які практикують примусове лікування.

Не вибирайте примусове лікування наркоманії, якщо ви не хочете, щоб ваш близька людина, яка зіткнулася з проблемою і не може знайти вихід з ситуації, зазнала морального, психологічного та фізичного насильства. Це протизаконний метод, який не можна використовувати для лікування наркоманії.

Результат примусового лікування

Наркоман, який не хоче відмовлятися від вживання та заперечує залежність від наркотиків, не готовий прийняти професійну допомогу. І в разі примусового лікування результат може бути плачевним. Не можна змусити наркомана насильно кинути наркотики, це крайня міра, яку необхідно уникати.

результат лікування наркоманії

Результат примусового лікування – побої, психологічна травма, страх, параноя, недовіра, ізоляція, думки про суїцид. Компетентні фахівці медичного центру доктора Василенко не використовують метод примусового лікування наркоманії. Ми допоможемо вам переконати наркомана пройти лікування добровільно.

Ефективне лікування наркоманії

Ефективне лікування наркоманії – це поетапний план реабілітації та відновлення стану організму і психіки. Лікування в стаціонарі починається з огляду лікаря-нарколога, детоксикації, після чого наркоману підберуть медикаментозну терапію, щоб зняти ломку від наркотиків і відновити режим сну і харчування.

Наступний крок – лікування психологічної залежності від наркотиків. У цьому допоможуть унікальні методики: гіпнотерапія, сеанси супер стрес-шокової терапії, та інші індивідуальні та групові заняття з психологами і психіатрами. Ефективне лікування наркоманії – це комплексне лікування та позбавлення від психологічної залежності назавжди.