Підлітковий алкоголізм

Що таке підлітковий алкоголізм

Підлітковий алкоголізм – це згубна пристрасть, яка формується в ранньому віці. Найчастіше це відбувається під впливом оточення. У підлітковому віці психіка дитини не сформована, і вона схильна до тиску оточуючих.

підлітковий алкоголізм

Протистояти в ситуації, коли однолітки пропонують спробувати алкоголь важко, тому що «відрізнятися від оточуючих» і протистояти більшості в підлітковому віці складно. З часом вживання алкоголю стає звичним способом розслабитися і отримати задоволення.

Залежність від алкоголю

Залежність від алкоголю у підлітковому віці формується миттєво. Це обумовлено особливостями зростаючого організму і тим, що алкоголь надає миттєвий вплив на розвиток особистості підлітка. Згубна пристрасть може обернутися запійним алкоголізмом навіть в підлітковому віці.

Алкогольна залежність завдає шкоди підлітку не тільки у фізичному плані, але і в психологічному, соціальному і моральному аспектах життя. Руйнування фізичного і психологічного здоров’я в майбутньому може обернутися наслідками для здоров’я, якому алкоголь завдає непоправної шкоди.

Шкода алкоголю для організму підлітка

Не сформований підлітковий організм по-різному сприймає алкоголь. Згідно зі статистикою, звернення за медичною допомогою з алкогольним отруєнням у підлітковому віці відбуваються набагато частіше, ніж у зрілому віці. Це говорить про те, що токсичні речовини миттєво отруюють організм підлітка і відбувається інтоксикація.

алкоголь і підліток

В такому випадку краще провести процедуру детоксикації і за допомогою послуги виїзду лікаря-нарколога на дом отримати професійну допомогу в домашніх умовах, не надаючи розголосу цю подію. Якщо ви не можете впоратися з проблемою самостійно і переконати дитину кинути пити, довіртеся фахівцям медичного центру доктора Василенко.

Лікування підліткового алкоголізму

Лікуванням підліткового алкоголізму повинні займатися професіонали. Медичний персонал: нарколог, психіатр, психолог, психотерапевт, соціальний педагог, сімейний психолог та інші спеціалісти допоможуть підлітку усвідомити наявність проблеми, подолати страх і заперечення залежності від ПАР і повернутися до життя без вживання алкоголю.

Процес реабілітації алкогольної залежності тривалий і поетапний. Враховуючи особливості підліткового організму і психіки, лікування алкогольної залежності в медичному центрі доктора Василенко підбирається індивідуально для кожного підлітка, який опинився в пастці залежності від алкоголю.