Залежність від ліків після операції

Залежність від ліків

Залежність від медичних препаратів в деяких випадках розвивається через недотримання рекомендацій лікарів після операції, збільшенні дозування і продовження вживання після того, як лікар скасував прийом препарату. Наркотичні знеболюючі препарати, наприклад Налбуфін або Дімедрол викликають залежність.

залежність від ліків

Толерантність до медичних препаратів зростає при вживанні в ненормованому дозуванні, призначеному лікарем. Крім того, якщо у людини є генетична схильність до хімічної залежності – вживання медичних препаратів може привести до наркоманії.

Що робити

Якщо у вас є підозри, що у вас розвивається залежність від ліків, зверніться до лікаря. Ознаки розвитку залежності – психологічне бажання знову прийняти препарат, щоб полегшити своє самопочуття. Якщо звична доза препарату не позбавляє вас від болю – у вас є підстави вважати, що ви стали залежним від ліків.

Лікар-нарколог зможе вжити заходи, щоб запобігти розвитку залежності від медичних препаратів. Лікар підбере вам інше лікування або порекомендує знизити дозування уживаних ліків, щоб уникнути формування залежності. Своєчасно зверніться за допомогою, якщо ви не можете обходитися без ліків.

Лікування залежності

Лікування залежності від медичних препаратів після операції включає в себе допомогу нарколога і психолога, для позбавлення побічних ефектів наркотику і усунення психологічної залежності. Комплексне лікування наркоманії в стаціонарі допоможе позбутися від залежності до ліків.

залежність від ліків після операцій

Після операції людина повинна дотримуватися рекомендацій лікаря. При порушенні рекомендацій може сформуватися залежність до наркотичних препаратів. Якщо ви помітили ознаки залежності – проконсультуйтеся з лікарем, або зверніться за допомогою в медичний центр доктора Василенко.

Реабілітація

Реабілітація після вживання медичних препаратів допомагає позбутися психологічної залежності. Психотерапія, сеанси супер стрес-шокової терапії, групові та індивідуальні консультації з психологом медичного центру допоможуть вам подолати психологічний потяг до вживання медикаментів.

Для того, щоб позбутися від залежності, ви повинні усвідомлювати проблему, з якою зіткнулися. Заперечення залежності може бути перешкодою для одужання. Зверніться до психолога і отримаєте професійну допомогу команди фахівців, щоб кинути вживати медичні препарати і ліки після операції.