Жіночий алкоголізм невиліковний

Жіночий алкоголізм

Міф про те, що жіночий алкоголізм невиліковний, з’явився тоді, коли було прийнято вважати, що у жінок алкогольна залежність розвивається швидше, ніж у чоловіків та призводить до незворотних наслідків для здоров’я і психіки.

жіночий алкоголізм

В цьому є сенс, тому що жіночий алкоголізм є глобальною проблемою і може призвести до ускладнень не тільки для жінки, яка зловживає спиртними напоями, але і при вживанні спиртного під час вагітності можуть з’явитися порушення у розвитку плоду, аж до викидня.

Особливості жіночого алкоголізму

Особливості жіночого алкоголізму полягають у тому, що психологічна залежність формується швидше, ніж у чоловіків. Лікування психологічної залежності від алкоголю полягає в реабілітації, першим етапом якої є подолання заперечення і усвідомлення проблем з алкоголем.

Після того, як жінка погодиться пройти лікування алкоголізму в медичному центрі нарколог проведе детоксикацію і допоможе вивести токсичні речовини з організму. Якщо ви не можете вийти із запою, скористайтеся послугою виїзду лікаря-нарколога на дом, щоб отримати допомогу в домашніх умовах анонімно.

Жіночий алкоголізм виліковний

Жіночий алкоголізм піддається лікуванню. Лікування жіночого алкоголізму не відрізняється від реабілітації і відновлення після вживання алкоголю у чоловіків. Детоксикація – це перший етап в лікуванні алкоголізму у жінок.

алкоголізм у жінок

Реабілітація допоможе позбутися психологічної залежності. Кодування або підшивка від алкоголю допоможуть закріпити результати лікування в медичному центрі доктора Василенко. Нарколог підбере препарат, спираючись на ваші індивідуальні особливості і бажаний результат.

Лікування жіночого алкоголізму

Якщо ви зіткнулися з жіночим алкоголізмом і потребуєте допомоги професіоналів, негайно проконсультуйтеся з фахівцями. Щоб уникнути розвитку алкогольної залежності, позбавитися від згубної звички можна на ранній стадії.

В іншому випадку наслідки вживання алкоголю можуть бути незворотними і завдати непоправної шкоди серцю, печінці і інших життєво-важливих систем організму. Комплексне лікування алкоголізму в медичному центрі доктора Василенко допоможе вам позбавитися від жіночого алкоголізму раз і назавжди.