Алкоголізм невиліковний: міфи і факти

Алкоголізм невиліковний

Алкоголізм невиліковний – це думка скептиків, людей, які намагалися кинути пити самостійно, але безрезультатно. Родичів, які намагалися вилікувати алкоголіка без його згоди, але це не виявилося ефективним. Зневірених людей, які намагалися вилікувати алкоголізм за допомогою нетрадиційної медицини, але не досягли успіху.

алкоголізм невиліковний

Насправді, алкоголізм – виліковний. Алкоголізм розвивається поступово, завдаючи шкоди організму і психіці. Із-за того, що толерантність до алкоголю зростає, у людини виникає потреба у постійному вживанні спиртного, щоб не відчувати похмільний синдром. Але кинути пити можна, навіть при хронічному алкоголізмі.

Алкоголізм невиліковний: міфи

Міф про те, що алкоголізм – невиліковна хвороба, це результат того, що у сфері лікування алкогольної залежності працюють шарлатани. Вони пропонують неефективні способи, які нібито можуть допомогти алкоголіку позбутися згубної пристрасті. Але не маючи ліцензії для надання медичної та психологічної допомоги алкоголіку, лікування не приносить результат.

Міфом є також те, що алкоголік не може кинути пити із-за впливу поганої компанії або із-за відсутності сили волі. Це не так, тому що алкоголік самостійно приймає рішення про вживання, незважаючи на наслідки. А із-за вмісту в алкоголі ПАР людина не може кинути пити в домашніх умовах самостійно.

Алкоголізм невиліковний: факти

Лікування алкогольної залежності без згоди алкоголіканеможливо, це факт. Намагатися допомогти людині, яка відмовляється проходити лікування безглуздо, тому що таке лікування буде неефективним. Якщо ви не можете змусити алкоголіка кинути пити – зверніться до фахівців медичного центру доктора Василенко.

алкоголізм виліковний

Алкоголізм невиліковний в тому випадку, якщо ви проходите детоксикацію і думаєте що це допоможе позбавитися від залежності. Але насправді детоксикація не є повноцінним лікуванням алкоголізму. Це лише перший етап, який дозволяє вивести токсичні речовини з організму, позбутися похмілля і використовується при запійному алкоголізмі.

Алкоголізм виліковний

Алкоголізм можна вилікувати, якщо не займатися самолікуванням і не намагатися вийти з запою на дому. Якщо ви подолаєте заперечення і отримаєте бажання відмовитися від алкоголю, фахівці медичного центру доктора Василенко підберуть для вас ефективний метод лікування в стаціонарі.

Алкоголізм виліковний, але при виборі реабілітаційного центру спирайтеся на професіоналізм, досвід роботи і методи, які використовують фахівці для лікування алкогольної залежності. Не намагайтеся економити на здоров’ї, адже людське життя безцінне!