Барбітурати: що це, як діє, передозування, наслідки вживання, лікування

Що таке барбітурати

Ліки, які виробляються на основі барбітуратової кислоти, називаються барбітурати. Медичне застосування барбітуратів – позбавлення від напруги, стресу, депресії, безсоння.

барбітурати

У невеликому дозуванні барбітурати використовуються в складі лікарських засобів, що мають заспокійливий ефект і знеболюючі властивості. Але наркоманів ефект барбітуратів цікавить з точки зору отримання стану наркотичного сп’яніння.

Як діють барбітурати

Дія барбітуратів залежить від дозування, яке використовується. При одноразовому вживанні барбітуратів вони надають розслабляючий і сонливий ефект. Барбітурати можна вводити внутрішньовенно, вживати у вигляді таблеток або використовувати у вигляді свічок.

Залежно від способу вживання залежить ефект від барбітуратів. У деяких випадках при неправильному дозуванні спостерігається пригніченість дихання, що може призвести до зупинки дихання і смерті. Барбітурати діють на організм людини до тих пір, поки токсичні речовини не будуть повністю виведені з організму.

Передозування

При передозуванні барбітуратами одні з найнебезпечніших наслідків – це зупинка дихання і смерть. Наркоман при передозуванні не може контролювати своє тіло і може захлинутися власною блювотою. Передозування барбітуратами призводить до отруєння організму і інтоксикації.

наслідки вживання барбітуратів

Перша допомога при передозуванні – це виклик нарколога на дом або трансфер наркомана в стаціонар медичного центру. Після детоксикації стан організму стабілізується, і робота життєво-важливих систем відновлюється. Якщо вчасно не звернути увагу на ознаки передозування барбітуратами може наступити смерть.

Наслідки вживання

До наслідків вживання барбітуратів відносяться фізична і психологічна залежність. Нерідко в разі передозування людина може впасти в кому, а так само відомі випадки летального результату при вживанні барбітуратів.

Це небезпечний вид наркотику, який доступний в аптеці і при неправильному використанні завдає серйозної шкоди організму і психіці. Позбутися від наслідків вживання барбітуратів можна при проходженні повного курсу відновлення і реабілітації в медичному центрі доктора Василенко.

Лікування

Лікування залежності від барбітуратів повинно проходити в стаціонарі під цілодобовим наглядом лікарів. Знизити ризики для здоров’я і усунути наслідки вживання допоможуть лікарі медичного центру. Комплексне лікування наркоманії включає в себе кілька етапів для відновлення фізичного та психологічного стану.

наслідки вживання барбітуратів

Анонімна допомога надається кожній людині, яка хоче кинути вживати наркотики без постановки на наркологічний облік. Після реабілітації організм і психіка повністю відновлюються і людина повертається до життя без вживання наркотиків.