Причини зриву після реабілітації

Експерименти з наркотиками

Перші експерименти з психоактивними речовинами здаються людині настільки приємними, що він починає їх повторювати знову і знову, в результаті чого це призводить до хворобливої пристрасті. На початку вживання людина не помічає ніяких змін у власному мисленні, але з часом з’являється патологічний потяг до речовини, розвивається хвороба – залежність від ПАР.

наркотики-пар

В наш час спектр ПАР досить різноманітний, деякі з них вважаються нешкідливими, і продаються в аптеках (Налбуфін, Дімедрол, Сульфокамфокаїн, Гідазепам) інші заборонені і набувають їх виключно на чорному ринку, але з точки зору медицини, між ними немає ніякої різниці, адже будь-яка залежність веде за собою ряд негативних наслідків вживання.

Причини зриву після реабілітації

Наркоманія – важка болісна залежність. Навіть в умовах професійної реабілітації і тривалого утримання від вживання наркотиків є небезпека рецидиву.

Існують основні причини зриву після реабілітації:

  • Самовпевненість. Справа в тому, що після тривалої ремісії виникає бажання вжити алкоголь або “легкий наркотик”, в надії, що це не спричинить за собою залежність. Але це омана. Така помилка може призвести до зриву.
  • Зневага до рекомендацій фахівців. Після лікування в медичному центрі людина намагається подолати всі труднощі і стрес самостійно, що приводить її до старих способів вирішення проблем.
  • Легковажність. Людина не вважає за необхідне звертатися за допомогою до фахівців, навіть коли дійсно цього потребує. Вона робить спроби впоратися з “тягою” самостійно і це призводить до зриву.

Як уникнути зриву після реабілітації

Медичний центр Василенко надає послуги комплексного лікування залежності від ПАР. Команда кваліфікованих спеціалістів проводить первинну і вторинну мотиваційну роботу, яка підштовхує залежного до негайного лікування наркоманії. І надалі співробітники медичного центру пропонують підтримувати результати реабілітації з їх допомогою, або з допомогою лікування наркоманії онлайн.

зрив

Кожен наркоман може зірватися, але це не привід опускати руки. Основа лікування – це бажання видужати і підтримка фахівців з хімічної залежності в умовах медичного центру Василенко. Якщо ви відчуваєте дискомфорт або “тягу” не намагайтеся впоратися з цим самостійно, довіртеся фахівцям, які допомогли вам позбавитися від наркотичної залежності. Після лікувальна підтримка – дуже важлива частина програми реабілітації.