Найпоширеніші хвороби у 2020 році

Коронавірус

Коронавірус, пандемія, COVID-19 – це гучні запити в інтернеті, тому що кожна людина чула про стрімке поширення серйозного смертельного вірусу у всьому світі.

ковід

Коронавірус піддає небезпеки кожного жителя планети, але особливому ризику піддаються вразливі верстви населення – наркомани і алкоголіки.

За статистичними даними ризик заразитися коронавірусом у наркоманів і алкоголіків підвищений, із-за ослабленого імунітету, неправильного способу життя, супутніх інфекційних захворювань. У групі ризику також перебувають наркомани в зав’язці.

Наркоманія

Більш ніж 271 мільйон людей у всьому світі страждають від наркоманії, згідно з даними за 2017 рік. ВІЛ-інфекція, до якої схильні наркомани, які вживають наркотики (героїн, метадон, макове насіння, солі, амфетамін) за даними на 2018 рік призвело до зараження 37.9 мільйонів чоловік.

Кількість наркоманів, які вживають важкі наркотики опіати (метадон, героїн, «ширка», налбуфін) у всьому світі становить 53 мільйони осіб. Крім того, наркоманія призводить до проблем із законом і за даними МВС на сьогоднішній день зафіксовано близько 90% розбійних нападів, грабежів і вбивств, які вчинені під дією наркотиків.

Наркоманія та коронавірус

Інфекційні захворювання, до яких схильні наркомани (ВІЛ, гепатит, СНІД, коронавірус, COVID-19) змушують замислитися про те, що вживання наркотиків не тільки руйнує життя самого наркомана, але і піддає високому ризику зараження інфекційними захворюваннями оточуючих його людей.

наркоманія коронавірус

При вживанні наркотиків під час вагітності велика ймовірність того, що дитина отримає інфекційне захворювання або народиться інвалідом. В небезпеці перебуває кожна людина, яка контактує з наркозалежним. Сім’ї, які живуть з наркоманом, повинні задуматися про власне життя і вжити заходи безпеки під час коронавіруса, щоб убезпечити себе і знизити ризик заразитися інфекційними захворюваннями.

Найпоширеніші хвороби у 2020 році

Найпоширеніші хвороби у 2020 році – це коронавірус, наркоманія і алкоголізм. З цими проблемами людство бореться протягом багатьох років, але «чарівних лік» від коронавіруса, наркоманії та алкоголізму вчені ще не придумали.

Все що ви можете зробити, щоб не піддавати своє життя небезпеці – це берегти своє здоров’я, кинути вживати наркотики і алкоголь, пройти тест на коронавірус або комплексне обстеження організму для того, щоб переконатися в тому, що вашому здоров’ю нічого не загрожує.

Якщо ви не знаєте, як кинути вживати наркотики або як вийти із запою, фахівці медичного центру доктора Василенко допоможуть вам знайти вихід із ситуації. Своєчасно звернувшись за допомогою, ви отримаєте професійну анонімну допомогу в питаннях лікування наркоманії та алкоголізму в Україні.