COVID-19 потенційна небезпека для алкоголіків та наркоманів

COVID-19 у наркоманів і алкоголіків

Коронавіруснова вірусна інфекція, яка забрала чимало життів. У групі ризику знаходяться наркомани і алкоголіки.

коронавірус covid-19

Причина досить проста – відсутність розуміння загрози заразитися COVID-19, відмова від дотримання карантину, руйнування організму і імунної системи алкоголем і наркотиками.

Також великому ризику піддаються наркомани в зав’язці, імунітет яких досі повністю не відновився після вживання наркотиків.

Потенційна небезпека для наркоманів та алкоголіків

Потенційна небезпека для наркоманів і алкоголіків заразитися коронавірусом посилюється, якщо людина продовжує отруювати організм хімічними речовинами.

Паління, алкоголізм і наркоманія підвищують ризик отримати інфекційне захворювання не тільки для людини, яка нехтує особистою гігієною і заходами безпеки під час пандемії, але і для суспільства, яке змушене контактувати із залежною людиною.

Щоб знизити ризик зараження COVID-19 наркоманам і алкоголікам необхідно перебувати в самоізоляції і уникати контакту з іншими людьми.

COVID-19 у наркоманів

Коронавірус у наркоманів може призвести до смерті. Ослаблена імунна система не може боротися з інфекцією. Ознаки коронавіруса – сухий кашель, озноб, підвищена температура.

covid-19 у наркоманів

При наркотичній ломці виникають схожі симптоми, тому наркоман може думати, що різке погіршення стану здоров’я пов’язане з абстинентним синдромом.

Але якщо це триває більше 2 тижнів – необхідно пройти тест на COVID-19 у медичній клініці і отримати допомогу лікарів, щоб уникнути наслідків інфекції під час вживання наркотиків.

COVID-19 у алкоголіків

Коронавірус у алкоголіків виникає із-за зловживання спиртними напоями та відмови від медичної допомоги. При виявленні симптомів хвороби алкоголік може подумати, що зіткнувся з похмільним синдромом або захворів застудою.

Відмова від самоізоляції, відвідування громадських місць, розпивання алкогольних напоїв у суспільстві інших алкоголіків збільшує ризик поширення інфекції. Алкоголіки часто схильні до інфекційних захворювань із-за слабкого імунітету і поганої переносимості вірусних захворювань.

Якщо діагноз COVID-19 підтвердився у алкоголіка, необхідно ізолювати його від оточуючих людей, сім’ї зокрема.

Знизити ризик COVID-19

Знизити ризик COVID-19 у наркоманів і алкоголіків можна за умови відмови від вживання наркотиків і спиртних напоїв, дотримання карантину та особистої гігієни, ізоляції від оточуючих людей і своєчасного звернення до медичного закладу для підтвердження або спростування діагнозу.

як знизити ризик covid-19

У разі необхідності слід пройти лікування алкоголізму, лікування наркоманії і знаходитися під цілодобовим наглядом лікарів під час пандемії коронавіруса.