Як коронавірус може нашкодити наркоманам у зав’язці

Ймовірність зриву у наркомана

Після проходження курсу реабілітації від наркотичної залежності багато наркоманів, а також їх сім’я, відчувають страх перед поверненням до вживання наркотиків.

Іноді психологічна залежність настільки руйнує психіку людини, що позбутися від патологічного бажання вживати наркотики може бути важко, навіть після лікування наркоманії в наркологічному центрі.

Ймовірність зриву у наркомана також присутня, якщо людина не дотримавується рекомендацій фахівців або не пройшла повний курс відновлення і реабілітації від наркотиків.

Як коронавірус може нашкодити наркоманам

Наркомани у зав’язці піддаються високому ризику зараження коронавірусом, тому що їхня психіка недостатньо зміцніла, а імунітет може бути ослаблений. Ні для кого не секрет, що наркоман у зав’язці відчуває психологічний дискомфорт під час стресових ситуацій. Під впливом різних видів наркотиків людина відчуває невроз, страх, паніку, параною.

зрив після реабілітації

При вживанні ЛСД побічні ефекти, які називаються «флешбеки» можуть турбувати наркомана навіть після відмови від вживання наркотиків. Під час масової паніки через коронавірус наркоман відчуває емоційні перепади і стрес. Коронавірус може нашкодити наркоманам, які досі перебувають у пастці «активної залежності», а також тим, у кого нестабільний емоційний стан.

Як уникнути зриву

Уникнути зриву після реабілітації можна, якщо дотримуватися рекомендацій медичного персоналу і відвідувати процедури і сеанси групової терапії, які проводять психологи і психіатри медичного центру доктора Василенко. Після того, як фізичний і психологічний стан наркомана зміцніє, фахівці пропонують після реабілітаційне супроводження: консультація нарколога, консультація психолога, консультація психіатра.

Це допоможе наркоману уникнути зриву. Якщо вчасно звернути увагу на ознаки, які можуть служити «спусковим механізмом» для повернення до вживання наркотиків в момент стресу, тоді з допомогою кваліфікованих фахівців вийде закріпити результати реабілітації і поліпшити емоційний і психологічний стан.

Коронавірус у наркоманів

До інфекційних захворювань схильні наркомани, які вживають наркотики. Щоб кинути вживати наркотики і уникнути небезпеки для здоров’я і ризику захворювання коронавірусом ви повинні проконсультуватися з фахівцями в області лікування наркоманії. Після консультації, огляду та діагностики команда лікарів підбере індивідуальний курс терапії для позбавлення від наркотичної залежності.

коронавірус у наркомана

Якщо ви стурбовані ситуацією в країні та бажаєте відчувати себе в безпеці після відмови від вживання наркотиків, ви повинні дотримуватися особистої гігієни, використовувати захисні та антибактеріальні засоби, а також вести здоровий спосіб життя, щоб уникнути інфекційних захворювань і повернення до вживання наркотиків.