Гайд: заходи безпеки для наркоманів під час епідемії коронавіруса

Ризик зараження коронавірусом у наркоманів

Вчені з’ясували, що коронавірус в першу чергу проникає в легені. Деякі види наркотиків вживають за допомогою спеціальних приладів для куріння. Відповідно токсичні речовини проникають в легені і отруюють організм.

коронавірус і наркотики

Використання одного приладу для куріння наркотиків кількома людьми може обернутися поширенням інфекції коронавіруса. Ризик зараження коронавірусом у наркоманів підвищений, із-за ослабленої імунної системи та антисанітарних умов життя.

Заходи безпеки для наркоманів

Під час епідемії коронавіруса наркомани повинні дотримуватися заходів безпеки, щоб уникнути зараження і поширення інфекції іншим людям. Існує кілька правил особистої гігієни, яких лікарі рекомендують дотримуватися під час пандемії коронавіруса. В першу чергу – це гігієна рук. Для цього необхідно використовувати одноразові медичні рукавички і спеціальні антибактеріальні засоби для миття рук.

При вживанні наркотиків ви не повинні нехтувати особистою гігієною. І якщо ви не знаєте, як кинути вживати наркотики, постарайтеся не наражати на небезпеку інших людей і дотримуйтеся режиму карантину. Використовуйте дезінфікуючі спреї та лосьйони, уникайте вживання в місцях скупчення людей, утилізуйте прилади для куріння наркотиків або шприци та голки.

Правила для наркоманів під час епідемії коронавіруса

Не забувайте про те, що вживання наркотиків – це не тільки ваша проблема, але і проблема для оточуючих вас людей. Якщо ви контактуєте зі своєю сім’єю або з іншими людьми надягайте маску, уникайте рукостискань і тісного контакту. Не використовуйте повторно шприци та інші предмети для вживання наркотиків.

лікування коронавіруса

Не забувайте, що під час епідемії коронавіруса існує високий ризик захворювання, якщо ви вживаєте наркотики. Правила безпеки для наркоманів під час епідемії коронавіруса такі ж, як і для інших людей, дотримуватися карантину і не нехтувати особистою гігієною. Якщо ваш імунітет ослаблений, постарайтеся не виходити з дому без нагальної потреби.

Що робити наркоману під час коронавіруса

Постарайтеся самоізолюватися, щоб знизити ризик інфекції для оточуючих людей. Подумайте не тільки про себе, але і про свою сім’ю. Щоб знизити ймовірність захворювання коронавірусом вам потрібно скоротити вживання наркотиків, або зовсім відмовитися від них.

Якщо ви будете зневажливо ставитися до свого здоров’я та здоров’я оточуючих вас людей це послужить причиною стрімкого поширення коронавіруса серед ваших близьких. Якщо ви не знаєте, що робити під час коронавіруса – проконсультуйтеся з фахівцями медичного центру доктора Василенко.